Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a kertemben fingok egy...

Ha a kertemben fingok egy hatalmasat, akkor a szomszéd rám sźólhat, hogy fogjam vissza magam? Ez valóban érdekel, mert a saját területemen elvileg azt csinálok amit akarok.

Figyelt kérdés

#terület, jogok
2021. ápr. 29. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nálam pár éve megtörtént.

Haverokkal este babgulyás főzés volt, én szeretem az erőset, chilit, erős pistát raktam bele.

Nos hatkor kezdtük, este 8-9 felé éreztem hogy itt komoly bajok lesznek.Olyan görcseim voltak, hogy a polóm is tiszta víz lett, mintha lefutottam volna egy maratont.

11 körül elmentek, de eljött a vég.

Elkezdte behordani az eszközöket,harmadik forduló után éreztem hogy baj lesz, nem is akármilyen.

Egy keményebb reccsenés után pár halk durranás jött, majd egy akkora pukkanás, hogy a kertben a fákról a baglyok felrepültek, majd fölöttem köröztek, lehet azt hitték valami dög van ott.

erre hallom a szomszédot, aki szintén ezek szerint kin volt az asszonnyal a kertben, hogy Hallod te, valahol peterdáznak, mekkorát robbant valami, ezek a fiatalok nem bírnak magukkal.

2021. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szennyezed a környezetet. A globális felmelegedés révén ő is bajba kerülhet
2021. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. ápr. 29. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen,mert csendháborítást követsz el.
2021. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
ha zavarod a szomszédodat az ingatlan rendeltetésszerű használatában, akkor jelentgethet, de először úgyis figyelmeztetést kapsz a hatóságtól.
2021. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megreped a háza fala tőle,akkor fel is jelenthet.
2021. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
készült hangfelvétel? mert ha nem, hogy bizonyítja? még te jelentheted fel rágalmazásért!
2021. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fingkirály ***** válasza:
69%

Én rendszeresen böfögök-fingok a kertben, néha még a lábam is felemelem hozzá, hogy kifeszüljön a végbélgyűrű és jobban recsegjen, amikor kitódul a metán.


Eddig még sosem szólt a szomszéd, max a lánya elkönyvel engem, mint "undorító szomszédbácsi". Naés :)

2021. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"a saját területemen elvileg azt csinálok amit akarok"


Nem tudom ezt honnan gondoltad, de egyáltalán nem így van.

Kevéssel van több jogod, mintha más területén lennél, de annyival a kötelességed és felelősséged is növekszik.

2021. szept. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A baglyok nem esznek dögöt.
2022. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!