Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tanár diák kapcsolatra milyen...

Tanár diák kapcsolatra milyen jogszabályok vonatkoznak?

Figyelt kérdés

1.Értem én ezt most törvény, rendelet, házirend vagy pontosan mit ír le a büntető jog?


2.etikailag mennyire 0 hogy én a középiskolás tanárnőmbe vagyok szerelmes (37)?


Bármi ilyen dologgal kapcsolatos dolog érdekel


16/F



2021. máj. 22. 07:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10-es: igenis büntetőjogi kategória. Ha netán összejönne ezzel a gyerekkel a tanárnő, biztos, hogy kitennék az iskolából, talán máshol sem taníthatna. Egy 16 éves még kiskorú. Várd meg, amíg legalább 18 éves leszel, de utána is csak akkor kezdjél bármit is ezzel a tanárnővel, ha te is hasonló színvonalon állsz, ha elkezdtél legalább egy egyetemet, és már vagy 3 évet el is végeztél belőle. Addig meg csak látogasd, és minden udvarlás nélkül udvariasan beszélgess el vele. Annyit mondhatsz időnként, hogy örülök, hogy láthatom a tanárnőt, persze ha férje van, akkor semmit ne ábrándozzál róla.
2021. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
7-es: ez így nincs rendjén. Az, hogy összeírod, mikor futhatsz össze vele, és mindig köszönsz neki, ez még elmegy, de ne írjál neki a messengeren, és ne is beszélgess vele szexuális dolgokról. Kérd meg, hogy ajánljon olvasnivalót, és olvasd is el. Kérdés, mit tanít. Mert ha kémiát, akkor nem kérhetsz kémiával foglalkozó könyvet, mert gondolom, az nem érdekel. Ha ilyen szexuális dolgokról kezdesz beszélni vele, azt fogja mondani, hogy hagyd békén.
2021. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Vagy ha olyan tantárgyat tanít, amit nem szeretsz igazán, megkérheted, hogy keltse fel az érdeklődésedet ez irány a tantárgy iránt.Pl.
2021. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha rossz tanuló vagy, akkor semmilyen esélyed nincsen, de ha szereted a tantárgyát, esetleg te is tanári pályára készülsz, akkor talán, de nem most, hanem úgy 18-20 éves korodban.
2021. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán tanít semmit, nincs vele órának, évfolyamban tanít csak
2021. máj. 23. 13:43
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Beleszerettél valakibe, akibe nem kellett volna?


Először is parancsszóra nem tudunk senkibe sem beleszeretni, sem pedig kiszeretni belőle. Bármennyire gyötör a fájdalom, ezen most át kell esni, nincs más megoldás. Az álmodozás jó dolog, szükségünk van rá, csak azt is kell tudnunk, hogy mi a realitás. Ezek az álmodozások indítanak el minden embert a felnőtté válás és a tartós kapcsolatok útján. Kialakulnak azok a romantikus elképzelések, melyeknek a megvalósítására később lehetőség is lesz. Csak éppen valaki mással.


Tizenéves korban a nagy korkülönbség nem biztonságos. Ha megszerettél valakit - aki sokkal idősebb, mint te - gondold át, hogy mi tetszett meg neked benne. Ezeket az értékeket valaki másban is biztosan megtalálod majd.


Ha pedig imádottad viszonozná az érzéseidet, akkor állj meg egy pillanatra, és töprengj el rajta. Biztosan nagyon jól esik a szívednek a viszonzás, az az érzés, hogy kiválasztott vagy, de képzeld el fordított helyzetben is! Milyen lehet annak az embernek a személyisége, aki egy feleannyi idős diákba szeret bele? A legjobb esetben is éretlen. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy biztosan erre van szükséged?


Nyugodtan kérj segítséget ismerőseidtől, felnőttektől! Kérdezd meg, hogy ők mit gondolnak, jártak-e hasonló helyzetben! Dönts megfontoltan és körültekintően!

Segítség! Beleszerettem a tanáromba! - KamaszPanasz

[link] › tul-nagy-korkulonbseg

A szerelem néha igazán megvicceli az embert, és előfordulhat, hogy valaki ... Aztán már csak azt veszi észre a diák, hogy otthon is csak a tanárára gondol, aki ... vagy óvodába lépve megtapasztaljuk, hogy milyen távol lenni a családtagoktól. ... Ha megszerettél valakit - aki sokkal idősebb, mint te - gondold át, hogy mi ...

Hiányzó: jogszabályok ‎vonatkoznak

2021. máj. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

#11

"10-es: igenis büntetőjogi kategória. Ha netán összejönne ezzel a gyerekkel a tanárnő, "


Fiatal korú, de nem gyerek!


Kérdező! Ez még mindig a kémia tanárnő akinek szilveszterkor akartál szerelmet vallani? Akkor úgy tűnik ugyanúgy holt vágányon vagy mint fél éve.

Kezdeményezz bátrabban. Fogd meg a seggét vagy nyúlj alá hátulról. Ha nem jön be a dolog mond azt hogy véletlen volt. Vagy hogy a barátaid cikiznek mert még nem nyúltál nő alá. Aztán lehet megsajnál

2021. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

"Fogd meg a seggét, vagy nyúlj alá hátulról."

Na ez már büntetendő, minimum repülni fogsz a suliból ezért, úgyhogy inkább ne próbáld ki.

2021. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem az mert még csak 16 éves.

Még lehet hogy a suliból se rúgnák ki

2021. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy amíg kis korú vagyok addig a felnőtté minden felelősség
2021. máj. 30. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!