Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A magyarság legfontosabb...

A magyarság legfontosabb feladata XXI-ik században a melegek és transzneműek jogainak kiszélesítése?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert egy legjobb indulattal is 2%-os kisebbségről beszélünk a kettőt összeadva. A Pride-ot minden évben meg kell tartani, büszkének lenni a nem is tuom mire, miközben a sokak szerint már kb. 10-15%-os cigányság zéró figyelmet kap a mindenkori politikai elittől. A társadalom továbbá nem omlik össze, ha egy meleg nem fog tudni örökbefogadni és házasodni illetve egy transz ha nem változtathat nevet, ellenben ha a cigányság lélekszáma a jövőben tovább növekszik, miközben a legkevésbé sem intergrálódnak a magyarságba, az társadalmi katasztrófához.

A cigányság persze csak egy szemléltető példa, beszélthetnénk a nyomor felszámolásáról, a nyugati bérekhez való felzárkóztatásról, lakhatásról - kb. bármiről, ami szerintem fontosabb, mint hogy valaki elnyomva érzi magát amiatt, hogy mi van a személyi igazolványába írva.



2021. máj. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
5%
Amikor a jobboldal veszített a kultúrharcban, az meg sohasem vezetett "társadalmi fejlődéshez". Mármint a liberráltaknak Szodoma és Gomora, az anarchia, meg a törzsi elbarbárosodás nyilván "társadalmi fejlődés", de a civilizált, építő ember számára nem az.
2021. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 harminezer oxigén ***** válasza:
69%

Szia!


Te a nem leírt jogokról papolsz, az emberi méltóságról és a többiről. Én pedig a leírt jogokról. Ezeket neked is tiszteletben kell tartanod, ahogy az irányodba is tiszteletben vannak tartva. Az emberi méltóság papíron rögzített jog, bár a hozzászólásaidat olvasva te ezt nem tartod tiszteletben (senki irányában). Mint írtam ha szerinted ezek semmisek akkor költözz ki olyan helyre ahol tényleg azok, megnézném milyen életed lenne ott. Te nagyon nem érzed hogy milyen jogfosztottan élni mert még soha nem tapasztaltad.

És igen, én meg fogom kapni a papírjaimat a saját nevemre, (ma kaptam kézhez az ítéletet, meg fogom kapni hivatalosan is a nevem) de sok hozzám hasonlónak ez nem adatik meg egy jogfosztó törvény miatt. És ez miatt van hogy itt vagyok és hallatom a hangom.


Niki

2021. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

42: Én a gyakorlatról "papolok" párhuzamba állítva az ábrándjaiddal. Semmit nem "kell" tiszteletben tartanom, kizárólag azt, amit mások tiszteletben tartatnak velem.

Ez pedig el ne felejtsd, hogy rád is vonatkozik, ma ugyanis minden szirsz_ros kisebbségnek tiszteletben vannak tartva a jogai, egyedül a fehér, heteró, férfi, netán Isten ne adja keresztényeknek nem. Nekik egy joguk van, tűrni.

És mivel még egyelőre mi vagyunk többségben, a helyzet az, hogy a te kiköltözésed jóval esélyesebb. Csak nehogy költöztetés legyen idővel belőle.

2021. máj. 27. 12:54
 44/54 A kérdező kommentje:

42: és teszem még hozzá, nem azért leszel kiebrudalva innen egy jobb világban, mert transz vagy, hanem mert nyilvánvalóan nem érzed magadat jól abban az értékrendű közösségben, amelyhez jelenleg tartoznál elvileg. Te nem toleranciát akarsz (azt már megkaptad), hanem elfogadást, magyarul a többség legyen szíves és alkalmazkodjon a torz világképed szabályihoz.

Ez az, amiből itthon te nem eszel. Lehet menni Kanadába.

2021. máj. 27. 13:01
 45/54 anonim ***** válasza:
94%

Azért mindig jó látni a keresztényi, jézusi szeretet megnyilvánulását, ahol effektíve genocídiummal fenyeget a kérdező valakit csak azért, mert transznemű :D


"Egy írástudó is hallgatta a vitát. Amikor látta, milyen találóan megfelelt nekik, megkérdezte tőle: „Melyik az első a parancsok közül?” Jézus így válaszolt: „Ez az első: Halld, Izrael! Az Úr, a mi Istenünk az egyetlen Úr. Szeresd Uradat, Istenedet teljes szívedből, teljes lelkedből, teljes elmédből és minden erődből! A második így szól: Szeresd felebarátodat, mint saját magadat! Kivéve persze, ha b*zi, transzi, migráns, zsidó, cigány, román, rokkant, fogyatékos, külföldi, vagy egyszerűen nem tetszik neked. Ezeknél nincs nagyobb parancs.”

2021. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

45: nem, én nem fenyegettem genocídiummal, csak a te kis szorongó elméd az, ami minden sarokra egy nácit vizionál. Azt se mondtam, hogy én gyakorló keresztény lennék, azt mondtam, hogy nekik pl. nincsenek ma itthon jogaik.

Szóval nyugodtan megtehetem, hogy a hozzád hasonló hazudozót/fogyatákost tiszta szívemből utáljam.

2021. máj. 27. 13:10
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nehogy költöztetés legyen idővel belőle."

"és teszem még hozzá, nem azért leszel kiebrudalva innen egy jobb világban"


Egy népcsoport erőszakos kitoloncolása vagy elköltöztetése a nemi identitásuk (vagy egyéb alapvető tulajdonságuk, mint pl. bőrszín, etnikum, vagy vallás) miatt bizony bőven kimeríti a genocídium fogalmát.


Azon meg hadd ne nevessek, hogy Magyarországon a fehér, keresztény, heteroszexuális férfiak lennének megfosztva a jogaiktól. Az ENSZ által kihírdetett és Magyarország által aláírt Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata egyértelműen kimondja, hogy MINDENKIT megillet az a jog, hogy az emberi méltóságát tiszteletben tartsák, illetve Magyarország alaptörvénye szerint az állam egyik feladata az, hogy a személyes szabadságot a lehető legnagyobb mértékben propagálja. Mindkét alapelvvel szembemegy az állításod, miszerint helyes, hogy az állam megfosztotta a transzneműeket az önazonosságuk állami elismerésétől.

2021. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

47 nehogy már én legyek a népirtó, mikor a ratyi kezdte el nekem ajánlgatni, hogy költözzek el :D

Abból az országból, ahol ő egy 0.1%-os kisebbség, veled együtt. :D

A többiről amit írtál meg egy Sourth park rész jut eszembe.

https://www.youtube.com/watch?v=KjEmcIQE9L4

2021. máj. 27. 14:37
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, kérdező, de én nem vagyok transz, szóval nem tartozom a kisebbségbe :)


Egyébként jó lenne, ha az anti-transz lobbi lassan kitalálna egy új viccet, mert ez az Apache-helikopteres meg delfines vicc elsőre lehet vicces volt, de 10 év után már picit unalmas.

2021. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

Nem, 10 év után már ez a valóság.

Így akartad mondani.

2021. máj. 27. 15:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!