Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi ez a Magyar Állam Tulajdono...

Mi ez a Magyar Állam Tulajdonosainak Társulása (MATT)?

Figyelt kérdés

[link]

Megtalált egy bolond nő, mutogatott valami kamu személyit, meg parkolókártyát amivel ingyen lehet parkolni az egész országban. Erre kapott egy mikulás csomagot ma, azt mondogatta nem lesz belőle semmi csak levelezgetni kell el lesz intézve. Valaki össze tudná foglalni mi ez az egész?


2021. jún. 3. 18:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem Pózsának és nem is Tamarának hívják
2022. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
53%

Szerintem ez és az ehhez hasonló agymenések kifejezetten veszélyesek a társadalomra.


Hogy lehet egy ilyen hülyeséget egyáltalán kitalálni? Mai napig bíztam benne, hogy nem lehetnek ennyire hülyék az emberek...


Kedvencem, hogy ezek az emberek úgy gondolják, hogy rájuk a törvények nem érvényesek.


Miért? Nekem senki ne hozza példának ezt a hülyeséget, hogy párhuzamos állam és "tények nyilatkozata", mert kiröhögöm...

2022. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Ettől már csak az lenne veszélyesebb ha a lakosság egy jelentősebb része (8-10%-a) valóban elhinné ezt, és még eszerint is cselekedne.
2022. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
"Mi ez a Magyar Állam Tulajdonosainak Társulása (MATT)?" Csak valami hülyeség!
2022. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy kis elrettentő példa:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


És ez nem az egész. Ez csupán csak a jéghegy tetejének egy hópehelye.

2023. jan. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%

Aki azt írta hogy kérdezzünk és tájékozódjunk. Én kérdezek. Kérlek világosítsatok fel ezzel kapcsolatban.


Esetleg megoldható hogy ne fizessek adót sőt semmilyen sarcot az államnak?

Hisz jogi fikció.

2023. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a #26-oshoz: "Hogy mégis hogyan lehetnék nyereséges, magánvállalkozó, és mindeközben egy fityinget se fizessek állambácsinak?" Ezt kérdést válaszoljátok meg ti bőszen dislike-oló alufóliasipkások.
2023. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!