Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki maszk nélkül megy a boltba, akkor kizavarják?

Figyelt kérdés
Lenne más megoldás is.
2021. jún. 11. 00:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9 - Ott a pont! Bemegy a vásárló a boltba. Nincs maszkja? Semmi gond. Nálunk megveszi, és akkor bemehet vásárolni, és mindenki jól jár, nincsen cirkuszolás.
2021. jún. 11. 08:04
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Meg se kell venni a Sparban adnak maszkot ha nincs, csak kérni kell. Addig meg valami kendővel eltakarod az arcod. De múltkor nálam se volt, szóltam az egyik eladónak, hogy szeretnék kérni egy maszkot, amit majd kifizetek, természetesen adtak egyet. De ha csak úgy betrappolsz minden szó nélkül, akkor persze kiküldenek.
2021. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es, így van, én szoktam Intersparban vásárolni, és rendszeresen elmondják hangosbemondón, hogy amennyiben nincs maszkja a vásárlónak, ingyen adnak neki egyet.

Nyilván egy hatalmas üzletlánc ezt kigazdálkodja, mert lehet, hogy 10-20e Ft-ot otthagy ez a vásárló.

2021. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen adnak ingyen, máshol meg működik ez, hogy vegyél, utána bejöhetsz.

Szóval ezzel most nem találtad fel a spanyolviaszt. :)

2021. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Azert van mert kommunista orszagban elsz.

Amerikaban nem zavarnak ki. En mar 2 honapja maszk nelkul jarok vasarolni es senki sem szolt ram ez miatt. Covidos sem lettem.

Itt is adnak inyen maszkot. Eleinte hordtam el az ingyen maszkokat a boltbol mert en ilyenre nem adok penzt es azokat hordtam ha mentem bankba, hivatalba, dokihoz.

2021. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%

15: "hordtam el az ingyen maszkokat a boltbol mert en ilyenre nem adok penzt"


Proli tempó.

2021. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%
16:Igaza van teljesen.Minek költsön ilyen semmit érő baromságokra.
2021. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16:Csak az a baj hogy fizetni is kell érte,és ha ingyen adják...

Kérdező: meg azért COVID van,ha nem akarod hogy leköhögjenek és el kapd,akkor örüljél hogy van!

2021. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!