Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Butaságot csináltam?

Butaságot csináltam?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség volt 18 éves vagyok és lefeküdtem egy 14 évessel aki 4 hónapja múlt 14. Ebből ugye nem lehet bajom? Jogilag!tudom hogy hülyeség volt!

Utána néztem a jogszabálynak én úgy olvastam nem bűncselekmény mert a lány is akarta viszont itt össze vissza irogattak mindent más ilyen kérdéshez.

A jogba 14. Életévét be nem töltött van. Ő 4 hónapja betöltötte már a 14-et!


2021. júl. 6. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen butaságot csináltál, de ha a lány is akarta un. közös beleegyezéssel történt akkor nem történt bűncselekmény. 14. életévét már betöltötte aki elmúlt 14 éves (akár egyetlen perccel is). Bajod akkor lesz ha az apja rájön, vagy védekezés nélkül csináltátok.
2021. júl. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Védekeztünk és szerette volna! Bizonyítékom van róla! Üzenetek.

Nem én voltam az első neki. Meg is mondtam, hogy nem szeretnék kapcsolatot ezek után.. csak félek.

2021. júl. 6. 01:38
 3/12 anonim válasza:
36%
Az égvilágon senkit nem érdekel hogy hány évessel kúrogatsz ha ő is beleegyezett. Nem értem minek rugóznak ezen ennyien.
2021. júl. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nagy levegő, nyugalom, semmi rosszat nem tettél.

A törvény egyébként a beleegyezési korhatár szempontjából nem változott.

2021. júl. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy az aki a napokban állandóan a beleegyezési korhatárról kérdezgetett?

Tudod ha google keresőbe beírtad volna, már réges régen tudnád hogy nem lesz ebből bajod, de nem, neked gyártani kellett vagy húsz ilyen kérdést gyakorin...

2021. júl. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
86%
#5, szinte teljesen biztos. Hol két sràc volt a főszereplő, hol egy aggódó anyuka 😂😅
2021. júl. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
#7, még egy kategória hiànyzik: "Lehetek-e terhes?" 😒
2021. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Bizonyíték? Két tanuval aláiratott magánokirat?


Napok óta égeted magad itt..

2021. júl. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem veszel össze vele, és ezért nem fogja azt mondani, hogy megerőszakoltad, akkor nem baj.
2021. júl. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!