Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tanácstalan anyuka lennék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan anyuka lennék, segítene valaki?

Figyelt kérdés
A fiam 19 éves, most érettségizett. Már egészen általános iskolás kora óta tudom, hogy ő bizony meleg. Látszott rajta, de gondoltam nem teszem szóvá, végül 16 éves korában ő maga vallotta be nekem. Soha nem kapott rossz bánásmódot emiatt, próbaltam mindig segíteni neki mindenben, mint egy anyuka, amikor szüksége volt rám. Néha kapott rosszat emiatt, de mindig túltette nagát rajta. Viszont a problémám az most nem is olyan rég kezdődött. Idén online tanítás volt és addig amíg iskola volt, megismerkedett egy kilencedikessel, aki szintén meleg. Csak hogy ő 2020 augusztusába töltötte a 14-et. Pontosabban augusztus 14-én. Elvileg október 20-án jöttek össze. Meglepett be kell, hogy valljam hisz eddig is max ilyen 2 év korkülönbség volt közte és a párja között. A fiam most lett 19 júniusba. Nem tudom, hogy bármi testi érintkezés volt e már náluk, a fiam sokszor járt el itthonról illetve egyik este kint hagyta a telefonját, és tudom hogy nem szép dolog, de mikor felvillant a kijelző megláttam hogy ez a fiú írkál neki és elég perverz válasz volt ahhoz, hogy tudjam miről beszélnek. Erről nem szóltam neki, bűntudatom is van miatta. Kérdésem az lenne, hogy ez büntetőjogilag szankcionálható? Úgy olvastam ha betöltötte a 14-et a fiatalabbik akkor nem, de nem vagyok biztos benne. Megerősítést szeretnék erre kapni, illetve véleményeket is nagyon szívesen meghallgatok. Jól jönne pár jó tanács. Köszönöm szépen annak aki elolvasta!
2021. júl. 5. 11:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%

Mivel a 14-et már betöltötte, ezért nem büntetendő.


IU: ez nagyon kamunak tűnik, sok felesleges információval, a legperverzebb kategóriában

2021. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%
Tanácsot kérni szakembertől kell egyébként is, nem pedig itt. De szerintem is troll.
2021. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%
És ilyen kérdést is ki ír valaki naponta többször...
2021. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Valahogy sejtettem, hogy jönni fog egy ilyen hozzászólás, hogy kamu, de már megszoktam, hogy bármit kérdezek az itt biztos, hogy nem igaz a válaszolók egy része szerint. Aki elhiszi, az elhiszi, aki nem az nem.

Nem fogok bizonyítgatni, hidd el ha kamu kérdés lenne, nem fejtettem volna ki ilyen hosszan. Valóban vannak itt olyan kérdések, de ez pont nem az. Az érdemleges válaszod azért köszönöm, kedves 1-es!

2021. júl. 5. 11:39
 5/36 anonim ***** válasza:
75%

Miből gondoljátok hogy kamu??


Én is mindig mikor kiírok egy kérdést, jön 1-2 olyan válasz, hogy kamu... Csak nem értem hogy miért írjátok folyton, valaki válaszolna??

2021. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
28%

5-ös:

Mert túl sok a felesleges információ.

Pl. még a kissrác születésnapi dátumát is kiírta.

2021. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Mi a baj azzal, ha valakj részletesen leírja a dolgokat?

Ez legyen már a legkevesebb probléma

2021. júl. 5. 11:46
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre a válasz: Minden legális, semmi törvénybeütközőt nem tesznek.

Bővebben itt:

[link]

2021. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

Attól mert megkérdi, hogy 19 éves cisnálhatja e 14 évessel, még nem lesz troll. Sokan azt hiszik ha egy 18 éves szexel egy 18 alattival (de 14-nél idősebbel) az is pedofília, meg büntetendő meg ciki.

Magyarorszgáon még az új pedofiltörvénnyel együtt is a szexuális beleegyezési korhatár 14 év.

Ha az idősebb fél még nem töltötte be a 18-at és a fiatalabb fél, meg 12, vagy 14 éves, az is legális. De csak akkor ha az idősebb, nincs még 18. Ezt pl. nagyon kevesen tudják, így technikailag van egy 12 éves korhatár is a szexuális beleegyezésbe.

2021. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
5%
14 feletti, az a 15 éves, ezért az anyuka kérdésére a válasz, igen illegális
2021. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!