Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akkor mi van ha 3 napos...

Akkor mi van ha 3 napos határidőt adnak egy feladatra, ezt ma közlik írásban ámde a levél 07-06-i keltezésű és 13-i feladású?

Figyelt kérdés

Valaki homályosítson már fel. A cég, a munkáltató írásban kötelez engem egy adott feladatra 3 napos határidővel.A levél keltezése 07-06.

Ámde a levelet tértivevénnyel csak 07-13-án adják fel, és 07-16-án kézbesíti.

tehát én ma tudom meg (ma jött a levél ) hogy engem 07-06-án 3 napos feladatra köteleztek.


Szerencsére tértivevényes levél így a kézbesítés napja igazolható. ma jött, ezt a posta igazolja.

Valamint a postai bélyegző a borítékon is fekete fehér.


Na ilyenkor mi van?

07-06 köteleznek egy 3 napos feladatra és ezt bőven a határidő után, 07-13 adják postára...


2021. júl. 16. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Felmondasz és átmész egy nem ókori egyiptomi céghez. A mai világban papír levelet küldenek kommunista postán keresztül? Mi a rákos szar? Még internetre sincs pénzük? És ezekből élsz? Gyogyós vagy?
2021. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

" A mai világban papír levelet küldenek kommunista postán keresztül? Mi a rákos szar?"


Van ennek oka.. az az oka hogy kerek perec megmondtam nekem emailben azt küldenek amit akarnak én azt leszarom, nem nézek emailt, vegyék úgy hogy nincs netem, telefonomat nem tudják (tudták, de megváltoztattam a számom és az újat nem adtam meg) facebookon is írogattak azt letiltottam.


Na ez az előzmény.

Marad a posta.

Más megoldásuk nincs.

Mailben nekem aztán azt küldenek amit akarnak rányomok egy spam filtert és meg se kapom. Ezt ők is tudják.

2021. júl. 16. 15:16
 3/14 A kérdező kommentje:

"Felmondasz és átmész "


Ah ez így menne csettintésre már rég itt se lennék.

2021. júl. 16. 15:17
 4/14 A kérdező kommentje:

"Még internetre sincs pénzük? "


Csak úgy jelzem 1 db tértis levél feladása 1010 ft.

Ennyi. a netcsomag meg 3000 /hó....

és ők mégis a levelet választják. Na miért? van egy oka-leírtam miért.

2021. júl. 16. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez akkor nem is annyira felmondás, hanem akasztófa kategória. Még Kínában virsli lehetsz, legalább kevesebb denevért esznek.
2021. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Így jár az, aki nem hajlandó emailt olvasni és még válogat is, hogy hogyan hajlandó feladatot kapni. Csodálkozom, hogy egyáltalán még szóba állnak veled.

"Más megoldásuk nincs." Ha te se az emailt, se a telefont nem vagy hajlandó használni, akkor mégis hogyan érejenek el?

2021. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt.
2021. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

" Ha te se az emailt, se a telefont nem vagy hajlandó használni, akkor mégis hogyan érejenek el?"


nem ez volt a kérdésem!

2021. júl. 16. 16:04
 9/14 Micimacko67 ***** válasza:
Talàlj ki másik kérdést, ahogy ezt is kitaláltad!
2021. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mivel a tértivevény igazolja, hogy te akkor kaptad kézhez a levelet, számold onnan a 3 napos határidőt.

Ha okoskodnak, akkor megkérdezed, hogyha olyan sürgős volt, akkor miért telt el ennyi idő a levél megírása és a feladása között.

2021. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!