Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire jogszerű hogy a...

Mennyire jogszerű hogy a munkáltató oltatlant nem vesz fel?

Figyelt kérdés
Tehát nem egészségügyről van szó. Egész pontosan szakács munkakörről. Nem tudok váltani mert sok helyen azzal kezdik hogy elvárás az oltottság.

2021. júl. 31. 08:14
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom. Nem szeretnéd magad viszont beoltatni?
2021. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen, en szeretnem ha az ilyen magadfajtakat minel jobban megbelyegeznek es eletuk vegeig ellehetetlenitenek. Sajnos ez nem jon ossze :( amugy en se alkalmaznek retardalt laposfoldhivoket, oltas elleneseket meg vegkepp
2021. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
66%
Olyan helyet kell keresni ahol nincs ez a butaság ami már divattá vált és nevetséges is nem kicsit
2021. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
80%

Nem jogszerű. Vigyél diktafont és vedd fel az állásinterjút, hogy tudd bizonyítani, hogy megkérdezték, aztán jelentsd fel őket!


[link]

2021. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
30%
Igen a munkáltató azt vesz fel akit csak akar :) Ha a delikvens nem hajlandó elmondani és diktafonnal fenyegeti őket legfeljebb páros lábbal rúgják ki az ajtón, amit meg is érdemel. Aki meg be van oltva az úgyis szépen válaszol a kérdésre és kész.
2021. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
90%
Akkor keresgélj tovább.Akkora hiány van szakácsból hogy még ezzel együtt is válogathatsz az állások között.
2021. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
31%
Nem jogszerű (egyelőre) de èrthető. Egyrészt valószínűleg úgyis kötelezővé lesz téve, másrészt senkinek sem hiányzik egy oltásellenes aki esetleg feszültté teszi a munkahelyi légkört, ne adj isten még terjeszti is a hülyeségeit
2021. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Soha nem fogom magam oltatni.

Nem vagyok laposföld hivő,se oltásellenes de ez teszteletlen ,hatásfoka kétséges és az oltás kockázata nagyobb mint a betegségé( fiatal 30-as ként). Influenza oltasra emlékeztet,megkapják évente sokan mégis betegek, én sosem vettem fel és sosem voltam influenzás.


Van munkám de itt nem fizetnek jól.

2021. júl. 31. 08:53
 9/55 anonim ***** válasza:
28%

Csak azt nem értem, miért szakács akarsz lenni ezek a hihetetlen orvosi tudással

..

2021. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
29%
#8 Sok másféle előírás is van más területeken. Van ahol a jogosítványt várják el a munkavállalótól, van ahol a nyelvvizsgát. Nem kötelező ott dolgoznod.
2021. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!