Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire jogszerű hogy a...

Mennyire jogszerű hogy a munkáltató oltatlant nem vesz fel?

Figyelt kérdés
Tehát nem egészségügyről van szó. Egész pontosan szakács munkakörről. Nem tudok váltani mert sok helyen azzal kezdik hogy elvárás az oltottság.

2021. júl. 31. 08:14
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
29%

50

Arra gondoltal hogy mivan ha a szuritol okosabb leszel? Elvileg ha ronthat rajtad akkor javithat is? Nincs magasan a lec, csak ha kicsit javit mar ertelmes embernek gondolnak majd

2021. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
85%
#50; 49es vagyok. Ahogy irtam is, en mindenfele nyomasgyakorlast elitelek es mindenki donteset respektalom. Teljesen megertem, ha ennyi idosen nem akarsz oltatni.
2021. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
47%

50


Megnyirbálhatja az agyat is (ahogy pl. a nyugtatók teszik), vagy gondolj itt arra, hogy a kovid utótünetei között szerepel a zakkantság (ugye ezt a NER-es gazdáid is mondták). És ha a zakkantság szerepel a kovid utótünetei között , akkor logikailag, mivel az oltásban tkp. megfertőznek vele, akkor az oltottban is kialakulhat a demencia, depresszió, stb.


De megnyirbálhatja a fizikai alkalmasságot is (gyengülő szervezet, hipp-hopp előjövő krónikus betegségek, stb.)

2021. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
79%

53 vagyok és az 51-nek írtam, de eltévesztettem a számot.


Egyébként 51, nem vagyok bolond. Saját magadat minősíted, ahogy engem megbélyegzel! Biztosan valami jó munkahelyed van, jól keresel, vannak kapcsolataid!


Nekem nincs és nem is volt semmilyen könnyítésem! Miért bűn, hogy 38 évesen újra akarom kezdeni az életemet és közben tisztában vagyok azzal, hogy már nem lesz ugyanolyan, mintha 20 évesen futnék neki?!


Vedd tudomásul, hogy jogosak a kétségeim!

2021. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Továbbra is hiányszakmáról beszélünk. Tehát te diktálsz kb. Ebben legalábbis.
2021. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!