Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire jogszerű hogy a...

Mennyire jogszerű hogy a munkáltató oltatlant nem vesz fel?

Figyelt kérdés
Tehát nem egészségügyről van szó. Egész pontosan szakács munkakörről. Nem tudok váltani mert sok helyen azzal kezdik hogy elvárás az oltottság.

2021. júl. 31. 08:14
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
38%

#40: Az veled a problema, hogy nem ertesz semmit a statisztikahoz, a kockazatelemzesehez es ugy tunik az erto olvasashoz sem. Tovabba a szemelyes tragediadat akarod extrapolalni a populaciora.


Hogy a hulye peldadnal maradjak, hatha igy megerted:

Az elhizottak eseteben a tarban 6 golyo van, a normal sulyuaknal meg 1. (Pontosabban, nem 6 golyos tar van, hanem inkabb szaz, de az mar lehet bonyolult lenne neked.) Comprende?

2021. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
76%
#41: Meg valami. Az en csaladi es barati koromben senkinek nem lett semmi baja, se oregnek se fiatalnak, se betegnek, se egeszsegesnek, se normal sulyunak, se elhizottnak. A te logikad szerint akkor itt nincs is semmi latnivalo, ugye?
2021. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
18%
42-t szombat 21:56-kor melyikőtök írta? Mert már nem tudom követni...
2021. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
30%
#43 Kit kérdezel erről?
2021. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%
A 41-40 és az előttieket.
2021. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
44%

En irtam, 39,41,42. A 42 ironia. Miert?


Megjegyzes: Nem csoda, hogy a tarsadalmat sikerult ennyire elhulyiteni, hogy babonas felelemmel tekint egy virusra, hiszen egyesek meg arra sem kepesek, hogy megertsek a kockazatelemzest, nemhogy alkalmazzak. Amikor pedig valaki szembesiti oket az ostobasagukkal, felhaborodnak. Tele van a tarsadalom felhulyekkel. A koverek meg kulonosen aggresszivek, de rossz hirem van: a kognitiv disszonancia nem vedi meg oket. Az intenziv osztalyokat a kozepkoru zsirbombak telitettek.

2021. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
39%

"Pont ez a baj ezzel a vírussal, hogy nem tudod megmondani kire hogy hat."


Pont az a baj a tarsadalommal, hogy ilyen ostobakkal van tele. Lehet, hogy te nem tudod megmondani, de eltelt masfel es a tudomanyos ismeretanyag jelentosen bovult.


Az ilyen emberek remelhetoleg a vakcinakat sem veszik igenybe, se a terapiakat, ha ugy adodik, hiszen azt is az a tudomany hozta letre, ami prediktalja, hogy milyen esetekben lehet sulyos lefolyasu a fertozes.


A molekularis biologia koraban a kozepkori babonak szintjen allok tulajdonkeppen a tudomanyba vetett bizalmat erodaljak es a babonas felelmeket taplaljak.

2021. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:23


"Lehet, hogy te nem tudod megmondani, de eltelt masfel es a tudomanyos ismeretanyag jelentosen bovult."


Jó, akkor állambácsinak legyen már végre a lelke rajta és tegye kötelezővé! Esküszöm, én leszek az első ily módon oltakozó!

2021. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
45%

#48; Szerintem felreertettel. En az onrendelkezes, a szabad dontes es az egyeni felelossegvallalas tamogatoja vagyok minden esetben, fuggetlenul attol, hogy en hogyan dontok es tiszteletben tartom masok donteset.


En pusztan attol kapok agybajt, hogy egyesek masfel ev utan is azon a szinten vannak, hogy "nem tudjuk kire hogy hat". Es attol tartok, hogy marad az eszetlen hiszteria es a babonas felelem. Akkor meg minek a tudomany? 2021 van, ne menjunk mar vissza a kozepkorba, csak azert mert egyesek tudatlanok.

2021. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
41%

Figyelj 49-es és 38 éves vagyok és azért nem oltakozok, nehogy a szuri idézzen elő bennem valamilyen maradandó károsodást, mert akkor kisebb eséllyel tudok pályát módosítani.


Szerintem ez is jogos vélelem és félelem.

2021. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!