Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Értelmi fogyatékos lettem a...

Értelmi fogyatékos lettem a sok beszívott károsanyagtól, amit az autók bocsátanak ki. Kihez fordulhatok kártérítésért?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha nem a fővárosi önkormányzatnak (azaz a lakosoknak) kéne kifizetnie a kártérítést, hanem a felelősöknek (az autósoknak).
2021. aug. 15. 11:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Nem kell fizess, hőböröghetsz helyette gyakorikérdéseken, attól jobb lesz.
2021. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
De hogy nyerném meg, ha a bíró is autóval jár?
2021. aug. 15. 12:26
 23/44 A kérdező kommentje:
Mondta itt valaki, hogy a Volkswagen is fizetett végül. Annál az ügynél sok vezetőt börtönbe csuktak volna, ha jogállamokban történtek volna az eljárások.
2021. aug. 15. 12:27
 24/44 anonim ***** válasza:

Tehát annak ellenére, hogy a bíró autóval jár, elítélték a VW-t (és még másokat is). Tehát továbbra is áll a dolog, meg kellene tenned a feljelentést és ha jogos a vád, akkor nyerhetsz.

Következő kifogás?

2021. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy értelmi fogyatékosnak tényleg nehéz elmagyarázni bármit is :D
2021. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

#24

Most mondom, hogy nem ítéltek el jelentős személyt a Volkswagennél, és még pénzt is alig kellett fizetniük. Nézd meg a Volkswagen nyereségét, és majd utána mondjad, hogy nagy összegre lettek büntetve.

2021. aug. 15. 12:33
 27/44 anonim ***** válasza:
61%
Te már gyaníthatóan az autók kipufogógáza szipákolása előtt retardált lehettél.
2021. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

#26: megnéztem akkor is, lehet szépíteni, meg mellédumálni, nem egy ítélet született, amiben elítélték az autógyárakat, szóval ez csak kifogás. Meg lehet nézni összesen mennyibe kerültek ezek a perek.

Ezért kértem, mi a következő, amivel a tehetetlenségedet mentegeted, azt is meg lehetne cáfolni

2021. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

"Ezért kértem, mi a következő, amivel a tehetetlenségedet mentegeted, azt is meg lehetne cáfolni"


Szerinted ha én feljelentést teszek, és ügyvédet fizetek, és ha (netalántán valami egészen furcsa oknál fogva) bírósági ügy is lesz belőle, akkor kapok kártérítést tőletek, autósoktól?


Elég jó kifogás, vagy mást is szeretnél még?

2021. aug. 15. 12:46
 30/44 anonim ***** válasza:
#29: Igen, az előző két oldal erről szól, erre hoztam a példát. Kapsz, ha nyersz
2021. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!