Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Értelmi fogyatékos lettem a...

Értelmi fogyatékos lettem a sok beszívott károsanyagtól, amit az autók bocsátanak ki. Kihez fordulhatok kártérítésért?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha nem a fővárosi önkormányzatnak (azaz a lakosoknak) kéne kifizetnie a kártérítést, hanem a felelősöknek (az autósoknak).
2021. aug. 15. 11:42
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Fuh ez sulyos…
2021. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Újabb tévedések sorozata:

"Igen, ez a kérdésem, hogy miért nem kérhetek kártérítést azoktól, akik kárt okoznak nekem szándékosan. Miért az elnyomókat támogatja az állam?"


Nem az autós okoz kárt neked, ha egyáltalán okoz, hanem az autógyár, aki káros autót gyárt, lásd sokadszor is a dízelbotrányt.

Hogyan is lenne szándékos? Tudod bizonyítani, hogy az autógyárak azért gyártják az autókat és azért így, hogy neked kárt okozzanak? Tehát nem a profit vezérli őket, hanem a károkozás?

Attól még, hogy valakinek autója van, téged nem nyom el, semmilyen hátrány nem ér amiatt, mert neki van autója, neked meg nincs.

2021. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Szia, pajti, én nem értek hozzá; de szerintem van ott elég adó a benzinen.


Erre reagáltam itt,most:"Akkor módosítsuk a kérdést:


Asztmás lettem a sok károsanyagtól, amit az autósok kibocsátanak. Kihez fordulhatok kártérítésért, hogy az autósoknak kelljen kifizetniük, ne pedig a lakosoknak?"

2021. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Ülj kerékpárra, állíts a végébe egy botot, Karácsony majd tolja.
2021. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!