Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » "Legális LSD" webshopból.....

"Legális LSD" webshopból.. lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Belefutottam az infóba - és lecsekkoltam, valóban így van -, hogy bizonyos külföldi oldalakon teljesen nyíltan lehet "legális LSD-t" venni. Persze nem teljesen a klasszikusról van szó, hanem egy 1v-LSD nevű származékáról, ami a leírások szerint azonos jellegű hatást vált ki, kb. hasonló adagolásban (vagy inkább egy kicsit több kell belőle ugyanahhoz), és egyelőre semmi tapasztalat nem mutatja, hogy károsabb lenne az eredetinél. És egyes nyugat-európai országok "C-listáján" sem szerepel (még).

Van-e valakinek (ill. persze, a barátja macskájának 😃 ) ezzel a változattal tapasztalata? Illetve valóban semmi törvényi kockázata nincsen, ha egy ismerős az adott országban berendelne belőle néhány adagot kísérleti célokra?



2021. aug. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Elvileg az LSD egyes ilyen változatai legálisak, de több félét elkezdtek betiltani már, a hatása sem különbözik a sima LSD-től.


De én nem ajánlom az ilyenekkel való kísérletezést, mert csak meghülyít. Nem véletlenül volt tele a 60-as évek sok hülye hippivel meg kommunistával.


Ha már drog akkor kokain, attól nem leszel balliberális.

2021. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, én most rendeltem 1v-LSD-t. Akit érdekel az írhat privátban, majd jelenteni fogok hogy megjött-e, de szinte biztos vagyok benne hogy problémamentesen meg fog érkezni, ugyanis nem illegális
2021. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem van tapasztalatom az 1v LSD vel , körülbelül 25,30 utazás , A hatása nem sokban különbözik a normál lSD től , talán úgy tudnám le írni hogy szebbek a színek és nyugodtabb a tripp , továbbá több idő szügséges ameddig be adja általában 1 óra 10 perc szügséges az lsd-25 40 45 percéhez képest , a lapok adagolásárol annyit , hogy egy 150 ug s 1v lsd lap 125ug normál lsd nek felel meg .Jelenleg nem C listás úgyhogy elméletileg nem lesz gáz a rendeléssel nekem eddig minden adag meg érkezett probléma nélkül .
2022. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!