Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért küldenek ki munkahelyi...

Miért küldenek ki munkahelyi írásbeli figyelmeztetést postai úton, amikor minden nap benn vagyok 8-10 órákat? Miért nem adják helyben kézbe átvételi aláírós papírral?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 06:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A két tanú megbízhatatlanabb mint a tértivevény. A tértivevèny nem fog fél év múlva máshol dolgozni, és nem lesz elérhetetlen a perben, és nem is fog addigra elfelejteni mindent.
2021. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Nos, a helyedben elgondolkoznek, hogy miért kaptam figyelmeztetőt."


Pontosan tudom. azért amiért az összes többi eddig. a cég olcsón akar megszabadulni az embereitől és a kamu fegyelmikkel alapoz meg a későbbi azonnali hatályi felmondásnak. amely esetén nem jár végkielégítés se és erre megy ki az egész.


Felmondhatna rendessel is, de az horror pénz mert több havi végkieg és 90 napos felmondási idő járna. hát összehazudik pár fegyelmit (szabadságon levő mindent látó és ott se levő ember...).


ennyi. nem nagy mágia.

2021. aug. 25. 09:54
 13/14 A kérdező kommentje:

"és nem lesz elérhetetlen a perben"


Már milyen perben? Amit én indítok majd? Mert ott a figyelmeztetés kb wc papír lesz.

2021. aug. 25. 09:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Bármilyen perben, ahol esetlegesen vitás hogy átvetted-e. A tértivevény jobb, mint a tanú.


Ha ezt senki nem teszi vitássá, akkor meg teljesen mindegy.

2021. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!