Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendháborításnak felel meg...

Csendháborításnak felel meg ha egy szomszédunk most is bömbölteti a zenét az erkélyen és áthallatszik?

Figyelt kérdés
Pár órája hallom, hogy a szomszédom az erkélyen hangosan hallgat ismét zenét, eddig nem tűnt fel de most hangosabba szól neki és egy haverja is vele van így néha még a beszédük is áthallatszik. Pedig csak bukón van az ablakom de kicsit zavaró és néha hallom a hümmögést a zenéből. Néha kinéztem és ott jobban hallatszik, pedig itt elvileg este 9 és reggel 9 között nem szabad zajongani és zavarni a szomszédokat. Annyi zaj van mostanában körülöttem és minden új zajt észreveszek...

2021. szept. 5. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Amennyiben zavar az alapvető élettevékenységeidben és elmúlt 21-22 óra, abban az esetben csendháborításnak számít, igen.


Jelentheted rendőrségen, bár nem ajánlom.

2021. szept. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1: miért nem?
2021. szept. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Tegnap szombat este volt ... ilyenkor szoktak az emberek bulizni ... tudodm, savanyu joskakat ez szokta zavarni ... de ja nem rendszeres, akkor - neha! - el lehet viselni.


Hagy erezzek jol magukat a fiatalok ... par ev mulva ok is be fognak savanyodni mint te - oregember!!! :))))

2021. szept. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3: érezzék jól magukat egy szórakozóhelyen, koncerten, azért vannak


Szombat este otthon ne zajongjon, mert lehet, hogy valaki pihenni akar. pl. ha valaki szombaton is dolgozott egész nap, nem pihengetett, az este akar pihenni.

2021. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
0%
4-aki végignyomta a szombatot, a mellett a betont is törheted...
2021. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Szóval fel se tűnik, csak ha kihajolsz az ablakon és fülelsz… ez nem csendháborítás
2021. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3.szombat este most hova sz.rjak? ha bulizni akarnak menjenek el valahova de a lakásban ilyenkor aludni szoktak az emberek és nem a másik buliját hallgatni...
2021. szept. 5. 14:43
 8/11 A kérdező kommentje:
6.fel tűnik amint írtam csak ha kihajolok ott ezerrel jobban megy...ezt írom...csukott ablakon is áthallatszik a morajlás és a tuc tuc nagyon...
2021. szept. 5. 14:44
 9/11 A kérdező kommentje:
3.okés ha így gondolod akkor én előszerettel laknék melletted és minden péntek-szombat este max hangerőn bömböltetném a skrillexet vagy bármi metál zenét és kíváncsi vagyok hogy akkor is így legyintenél erre...és ez nem csak ezen az egy estén volt hanem folyamatosan...
2021. szept. 5. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendőröket ki lehet hívni ilyenkor, azok meg becsöngetnek nekik, hogy fogják vissza magukat.
2021. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!