Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendháborításnak felel meg...

Csendháborításnak felel meg ha egy szomszédunk most is bömbölteti a zenét az erkélyen és áthallatszik?

Figyelt kérdés
Pár órája hallom, hogy a szomszédom az erkélyen hangosan hallgat ismét zenét, eddig nem tűnt fel de most hangosabba szól neki és egy haverja is vele van így néha még a beszédük is áthallatszik. Pedig csak bukón van az ablakom de kicsit zavaró és néha hallom a hümmögést a zenéből. Néha kinéztem és ott jobban hallatszik, pedig itt elvileg este 9 és reggel 9 között nem szabad zajongani és zavarni a szomszédokat. Annyi zaj van mostanában körülöttem és minden új zajt észreveszek...

2021. szept. 5. 00:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha társasházban laksz akkor vele jár hogy bizonyos dolgokat el kell viselned. Néha tartanak az emberek házibulit, igen. Általában szombaton. Ha nem rendszeres akkor szerintem el lehet viselni. Ha ki kell hozzá hajolnod, meg néha hallod a hümmögést, akkor szerintem veled van a baj. Ha nem tetszik hogy élnek körülötted, ne társasházba költözz.
2021. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!