Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kokain miért ilyen drága? Ill...

Kokain miért ilyen drága? Illetve ha elkapnak egy drog dílert annak teljes vagyon elkopzás van? Vagy esetleg mikor szabadul megvan ugyanúgy a haza kocsija minden?

Figyelt kérdés

Láttam a mi nap, hogy elkaptak egy drog dílert kokaint terjesztett és 24K/ grammba adta

félreértés ne essék nem akarom kiprobálni vagy bármi hasonló.

Csak úgy szimplán érdekel, hogy miért kerül ilyen sokba.


2021. nov. 26. 07:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Miben különbözik a többitől stb.

Én a többit se próbáltam nem is áll szándékomban de ahogy én tudom a kokain a legdrágább és igen nagy fölényel elhuzz a többitől árba

2021. nov. 26. 07:13
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kokain, mire ideér dél Amerikából átmegy számos díleren, akik mindig eggyel drágábban adják, ha profitálni akar belole. Plusz az eloallitasa se ugy megy, mint a szintetikus cuccoknak, hogy egy droglaborban nyomjak oket. Egy kg kokó eloallitasahoz kell egy csomo kokacserje, a munkasok, a tapszerek, a fegyveres emberek, akik vedik a teruletet, aztan ugye ezt el is kell juttatni Europaba meg mindenhova, tehat kenopenzt kell fizetni a szallitast veszelyezteto embereknek, rendorok, maffiatagok, stb. Es hat emiatt az exkluzivitasa miatt, mivel hogy draga es nehez is hozzajutni, az elit kabitoszere lett. Mellesleg, de ez mar csak az en velemenyem, szerintem jocskan tulertekelt, arrol nem is beszelve, hogy mire a mezei felhasznalohoz eljut, mar jocskan fel van higitva (bar ha jol tudom, kell is higitani, mert a tiszta kokain halalos is lehet), azt meg lidokainnal vagy tejporral szoktak csinalni. Plusz 20-25 percig tart a hatasa (az mondjuk tenyleg jo) de mivel ilyen rovid ideig tart es az elvezeti faktora magas, ezert ujabb es ujabb es ujabb kell, tehat hamar kialakulhat az addikcio.
2021. nov. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Neked valami olyan szer kellene, ami a helyesírást és a fogalmazást fejleszti, mert ez nagyon gáz. Persze általános 3.-ban még elmegy, de az a korcsoport nem lehet tagja a gyakorinak.
2021. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!