Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tüzijátékkal másnak okozott...

Tüzijátékkal másnak okozott kár mint pl. kiégett erkély, megsérült autó esetén az állam kártalanít?

Figyelt kérdés
Mikor az okozó személye nem ismert és nem is derül ki.

2022. jan. 1. 18:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%

Most attól lettél mérges, hogy rávilágítottam, milyen ostoba vagy. :-))))))))))))))

A többiek ugyanazt írták, mint én, csak nem tették hozzá, hogy aki ilyet kitalál, annak mennyi esze lehet. Én meg leírtam, ennyi a különbség. :-)))

2022. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én meg csak szimplán visszavilágítottam arra, hogy valójában a te térfeleden tenyészik az a bizonyos ostobaság amiről makogsz, ha már te amatőr módon személyeskedni is óhajtottál. Jaaa vagy ezt nem lehet csak neked? Bohóc. :D
2022. jan. 3. 07:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, a mi kerületünben is érintett egy tűzeset egy társasházat, nem kapnak semmit kártalanítás címén. Ezért is bosszant, hogy nem lehet ezt jobban szabályozni, a mi környékünk is veszélyes ilyenkor, az ablakból látom, mennyi felelőtlen tűzijáték felhasználó van, csak a szerencsén múlt, hogy nem lett itt is baj. Van, akinek szórakoztató ez az éjszaka, én meg reménykedek, hogy megmarad az otthonom.
2022. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!