Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet feljelenteni a...

Hogyan lehet feljelenteni a póstát amiért folyamatosan engedélyem nélkül direkt marketing ajánlataikkal zaklatnak?

Figyelt kérdés

én soha nem adtam arra engedélyt ha levelet vagy csekket adok fel akkor különböző biztosítások meg megtakarításokról kapjak élő hangú reklámot, és e-mailt is írtam hogy ehhez nem járulok hozzá de nem veszik figyelembe.

ahogy le lehet iratkozni pl hírlevélről vagy telefonos megkeresésekről akkor a személyes zaklatást is meg lehetne kellene tudni állítani de akkor hogy ha ők ezt nem veszik figyelembe hogy én ezt megtiltom?


2022. jan. 9. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez esetben vásárlók könyvébe írj be és tegyél panaszt a posta felügyeleti szervénél
2022. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
a másik típus pedig az aki nem kérdezi meg hogy érdekel-e hanem mindjárt elkezdi mondani hogy milyen biztosítás akciós és annak mik az előnyei stb és addig nem veszi fel a levelet, csekket amig végig nem mondja
2022. jan. 10. 16:23
 13/16 anonim ***** válasza:
De minek jársz postára ennyit?🤣
2022. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk, én biztos eljátszanám ezeket:

- látványosan befogom a fülem és “salalalla sallalalla”

Vagy

- nekiállok mesélni valami tévés tehetségkutató szarról és megkérdezem a véleményét és lehurrognám félmondatonként

- vagy elővennék a zsebemből valami szirszart pl zsebkendő, öngyújtó és megpróbálnám neki eladni

- vagy igent mondanék valami fæsza befektetésre, mondjuk egy jó biztosítás vagy nyereménybetétkönyv, jó nagy összegek, megvárom míg minden papírt megcsinál (az kb fél óra), aztán közölném vigyorogva, hogy inkább mégis csak a csekket adom fel

2022. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
#14 Értjük. Akkor most mondom, hogy egy felnőtt ember hogy viselkedik ilyen helyzetben: Mosolyog (vagy nem) és végighallgatja, közben rendezi a csekkjeit, papírjait, iratait, előveszi a pénzét, bankkártyáját vagy megköszöni és elmondja, hogy már hallotta, most nem szeretne élni egyikkel se.
2022. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

15, persze, de ha a kérdező azt mondja, hogy “kösz, nem” erre folytatja és addig nem szolgálja ki, amíg be nem fejezi, és ezt több alkalommal eljátsszák? Néhány hülye csak a saját szintjét érti.


Mondjuk, én se értem mi az, amit a postán lehet csak intézni, évente 3 alkalommal járok ott

- e-on küld minden évben valami szar levelet, mivel elektronikusan képtelen jelezni az éves leolvasást, csak kinyalja az ajtómra a “nem találtuk otthon cetlit” ( külön örülök neki, hogy 1-2 hétig lóg az ajtón, mivel nem vagyok otthon sokat…csak betörnek egyszer és kiderül ér valamit a távfelügyeletes riasztó)… tavaly 2 nappal később ért ide a levél, mint a benne lévő dátum ( külön röhögtem, mert a bélyegző átvétel előtti nap volt)

- a másik két alkalom meg valami hivatalos levél, ami azért vicces, mert elektronikus kapcsolattartásra vagyok kötelezett

2022. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!