Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehetséges az hogy az...

Hogy lehetséges az hogy az ellátáshoz való jogot a háziorvosok előszeretettel megtagadják csak azért mert valaki nincs beoltva?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy én oltott vagyok, és úgy alkotok ilyen véleményt.


Szóval rengeteg-rengeteg képet látok az interneten hogy egyik másik rendelőbe ki van írva hogy oltottakat nem áll módukba kezelni/vizsgálni. Nem tudhatjuk hogy ezek mennyire igazak vagy esetleg hazudozásból rakta valaki fel a fénykép ereéig, de nem is hittem ebben amíg ismerősömmel ez meg nem történt. Háziorvoshoz megy be mert nagyon csúnyán köhögött és kiütései voltak a kezén. Kijön az ápoló és első kérdés hozzá "Be van oltva? Ha nem akkor kérem telefonon keresse a Doktornőt" A story további része nem releváns, mert lehet akárhogyan magyarázni a szituáció hogy személyesen nem látják el az magáért beszél.


Szóval jogilag ezt hogy tehetik meg? Ezek után kezdem azt hinni hogy a képek nem is kamu képek hanem valódiak, és ténylegesen vannak ilyen gerinctelen féreg orvosok.



#jog #oltás #orvos #kezelés #oltatlan #vizsgálat megtagadás
2022. febr. 3. 23:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
67%

9. Uram be van dagadva a lába? Igen. Ha belenyomja a hüvelyk ujját , akkor meglátszik a nyoma?


Az orvos tud kommunikálni, ért az idősek nyelvén. A papa idős, nem hülye.

Tényleg hiába csűröd csavarod, félremagyarázod, akkor sincs igazad. 😅

2022. febr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
45%
Ezért küldék el az olyan orvosokat, akik nem hajlandók felvenni az oltást, mert egy oltatlan orvos nem tenne megkülönböztetést, és a népírtási folyamat nem teljesülne.
2022. febr. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%
Akinek covidos tünetei vannak, hívja fel a háziorvost és kiküldi hozzá a pcr tesztelőket. Hozzám is kijött még aznap. Másnap felhívott a háziorvos, hogy negatív, menjek be, megvizsgál, majd elküldött különboző vizsgálatokra: labor, uh.
2022. febr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%

Ilyenkor mondom azt, hogy én patikus gyógyszerészként többet érek, mint egy covidtól rettegő orvos.


Én kiszolgálom az oltatlanokat, adok favipiravirt a covidosoknak (vagy hozzátartozóiknak, akik bejönnek érte a patikába), és nem csak telefonon osztom az észt, hanem adok gyógyszert a betegeknek! Én nem tagadom meg a munkát, ellentétben az "egészségügy" másik felével...

2022. febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
62%

Ne aggódj az orvosok két éve vizsgáznak emberségből.


Elfelejtik sokan hogy a Harmadik Birodalom orvosainak két választása volt: 1.fejbelővés 2. Együttműködés.


Napjainkban. 1. Kirúgás. 2. Együttműködés.

2022. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

13-as: Igen ha valaki a tüneteket észleli magán egyértelmű hogy ne menjen, de aki közel sem covid tünettel menne be hanem mert bármi másik 1001 baja van azt ne küldjék már el a fenébe. Telefonon kitapintja az orvos hogy van-e májzsugor.


14-es: minden tiszteletem a tiéd, ez lenne az igazán ALAP ;)

2022. febr. 4. 19:51
 17/35 anonim ***** válasza:
19%
A te esetedben "csúnyán köhögött", azaz lehet covidos, azaz előbb telefonon konzultáljon.
2022. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
51%
Én a kérdezőnek adok igazat.Ha fizetem a tb-t akkor lássanak el.Az orvos meg egykor esküt tett,tehát...Vagy ne vonják a tb-t,mert ugye semmit sem kapok érte.
2022. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
31%
Tb... Nos köhög a beteg, első dolog teszt. Egy PCR ára kb 20000 Ft. Ki is van pipálva a TB a gónapra.
2022. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%
Ezért biztosítás módjára müködik a tb.Mivel 5 évente 1x vagyok beteg,leszarom mennyi a teszt.Ilyen alapon ha áprilisban nem vagyok beteg akkor utalja vissza nem???
2022. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!