Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehetséges az hogy az...

Hogy lehetséges az hogy az ellátáshoz való jogot a háziorvosok előszeretettel megtagadják csak azért mert valaki nincs beoltva?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy én oltott vagyok, és úgy alkotok ilyen véleményt.


Szóval rengeteg-rengeteg képet látok az interneten hogy egyik másik rendelőbe ki van írva hogy oltottakat nem áll módukba kezelni/vizsgálni. Nem tudhatjuk hogy ezek mennyire igazak vagy esetleg hazudozásból rakta valaki fel a fénykép ereéig, de nem is hittem ebben amíg ismerősömmel ez meg nem történt. Háziorvoshoz megy be mert nagyon csúnyán köhögött és kiütései voltak a kezén. Kijön az ápoló és első kérdés hozzá "Be van oltva? Ha nem akkor kérem telefonon keresse a Doktornőt" A story további része nem releváns, mert lehet akárhogyan magyarázni a szituáció hogy személyesen nem látják el az magáért beszél.


Szóval jogilag ezt hogy tehetik meg? Ezek után kezdem azt hinni hogy a képek nem is kamu képek hanem valódiak, és ténylegesen vannak ilyen gerinctelen féreg orvosok.



#jog #oltás #orvos #kezelés #oltatlan #vizsgálat megtagadás
2022. febr. 3. 23:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
Megszólalt a proli :D
2022. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

31.: ezzel a saját gyerekességedet kürtölöd napvilágnak, szerintem engedd el mert egyre kínosabb vagy.


30.: Nem tudom követni hogy mi a logika a mondandódban, miszerint attól mert egy oldal anoním, miért lenne belőle hasznom de biztos egy speciális gondolkodásmód szükségeltetik hozzá. Mindenesetre nem az a lényeg hogy ti higgyétek el nekem, hanem az hogy akik hasonló cipőben járnak azok merjenek lépni és ne hagyják magukat még akkor is ha ügyvéd segítségét is kell kérni. Bár ezt mindenki maga mérlegeli hogy a pénztárcájának megéri-e vagy tényleg hazamegy és telefonálgat a szemrevételezés helyett.. További csodás napot kívánok még nektek is ;)

2022. febr. 10. 17:07
 33/35 anonim ***** válasza:
32. Semmilyen speciális gondolkodásmód nem kell. Gondolkodni tudó közeli ismerős nincs? 😂 Gyere vissza vele, hátha… 🤷‍♀️
2022. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
29%
Eü törvény, orvos jogai. Orvos megtagadhatja a beteg ellátását ha a beteg fenyegetően lép fel. Jogász megjelenik az bőven fenyegetés. Ergo beteg egy alkalommal el lesz látva aztán ki lesz dobva a körzetből.
2022. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
32%
Pedig igaza van a 34-nek. És ez is fog történni valószínűleg. Papa megszívta a buzgómócsingságodat.
2022. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!