Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehetséges az hogy az...

Hogy lehetséges az hogy az ellátáshoz való jogot a háziorvosok előszeretettel megtagadják csak azért mert valaki nincs beoltva?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy én oltott vagyok, és úgy alkotok ilyen véleményt.


Szóval rengeteg-rengeteg képet látok az interneten hogy egyik másik rendelőbe ki van írva hogy oltottakat nem áll módukba kezelni/vizsgálni. Nem tudhatjuk hogy ezek mennyire igazak vagy esetleg hazudozásból rakta valaki fel a fénykép ereéig, de nem is hittem ebben amíg ismerősömmel ez meg nem történt. Háziorvoshoz megy be mert nagyon csúnyán köhögött és kiütései voltak a kezén. Kijön az ápoló és első kérdés hozzá "Be van oltva? Ha nem akkor kérem telefonon keresse a Doktornőt" A story további része nem releváns, mert lehet akárhogyan magyarázni a szituáció hogy személyesen nem látják el az magáért beszél.


Szóval jogilag ezt hogy tehetik meg? Ezek után kezdem azt hinni hogy a képek nem is kamu képek hanem valódiak, és ténylegesen vannak ilyen gerinctelen féreg orvosok.



#jog #oltás #orvos #kezelés #oltatlan #vizsgálat megtagadás
2022. febr. 3. 23:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
67%
Jogilag nem tehetik meg. Semelyik rendelkezés nem teszi ezt lehetővé.
2022. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
72%
A covidtól rettegés nem magyarázat az orvos részéről, mert nem a rettegés miatt csinálja aki csinálja, hanem megtorlás jelleggel csinálja. Erről is külön rendelkezik az eü törvény, természetesen az ilyesmi is tilos.
2022. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
88%

"Ezért biztosítás módjára müködik a tb.Mivel 5 évente 1x vagyok beteg,leszarom mennyi a teszt.Ilyen alapon ha áprilisban nem vagyok beteg akkor utalja vissza nem???"

Nem. De ha tegyük fel 5-10évig fizeted a tb-t, és ebben az 5-10 évben egyszer van valami problémád amihez MRI és egyéb vizsgálatokra van szükség, amire 4-6 hónapot kell legalább várnod, akkor te is felkapnád a vizet, hogy egyszer vagy ilyen helyzetben és közel 100 ezret ki kell fizetned, ha nem akaraz szenvedni.

Az eü nem úgy működik, hogy ha valami bajod van, akkor minél előbb kezeljenek, hogy visszamenj dolgozni és tudják vonni továbbra is az adód ezáltal hasznos tagja legyél a társadalomnak, hanem hagynak szenvedni, esetleg meghalni.

2022. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
De hát ugye már ott tartunk hogy nem látnak el.Úgyhogy már felkaphatnám a vizet...mielőtt válaszolsz kicsit olvasd vissza.
2022. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Közeli jogász ismerőssel visszamentünk (én is mert érdekelt a kimenetel) és az orvos érdekes, 2-3 rosszalló szó után beadta a derekát mert elég csúnya pert akasztott volna ismerősöm a nyakába. Egyből más volt a hozzáállása jogász jelenlétében. Szóval emberek, ha nem adatjátok be az oltást attól függetlenül igenis követeljétek a SZEMÉLYES ellátáshoz való jogotokat.
2022. febr. 9. 17:00
 26/35 anonim ***** válasza:
65%
Mese habbal.
2022. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
32%
Jogász ismerőssel persze. 😂
2022. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
42%
Pláne, hogy szabad orvosválasztás van. Elég csak átmenni valaki máshoz.
2022. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Miért is hazudnék vadidegeneknek? Ha akár 1 érvet tudtok mondani amitől nekem előnyöm származna ebből hogy hazudok, akkor megértem. Nem értem, gyerekekkel beszélek itt? Vegyetek már vissza pár fokkal. De ha annyira érdekel 1,5 éve diplomázott korábbi iskolatársam az a "jogász ismerős" Nem tudom hogy számotokra mi ebben annyira hihetetlen, de igen létezik ilyen.
2022. febr. 10. 04:21
 30/35 anonim ***** válasza:
30. Mert anonim az oldal, azért. Messziről jött ember meg, azt mond amit akar. 😂
2022. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!