Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egyszerű sétára indulok,...

Ha egyszerű sétára indulok, úgy hogy nem vásárolok semmit, és nem használom a tömegközlekedést, és igazoltathat a rendőr, ilyen esetben is kötelező magammal vinnem a személyi igazolványomat és lakcím kártyámat?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?

2022. febr. 14. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Otthon felejtetted.
2022. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen.A sorozatgyilkosok,erőszaktevők,szatírok is csak egy egyszerű sétára indulnak tehát ez nem jelent semmit.
2022. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem felejtettem otthon, de egyszerűen volt, hogy csak úgy levegőzni mentem ki és nem vittem magammal semmimet szánt szándékkal...
2022. febr. 14. 11:25
 4/13 A kérdező kommentje:
Eléggé rosszakat feltételezel a többi emberről ketteske...
2022. febr. 14. 11:30
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Mivel igazolod magad, hogy ki vagy? Annak nálad kell lennie, bármikor igazoltathatnak.
2022. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Gonosz világban élünk kérdező.
2022. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

és, ha közben elcsap egy autó, vagy fejedre esik egy virágcserép vagy akármi, akkor a családod majd barkóbázik, hogy melyik ismeretlen is az ő szerettük...


konkrétan nem fér a fejembe, hogy képesek az emberek úgy elmenni otthonról, hogy nincs náluk semmi igazolvány.

2022. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

5: vannak olyan országok, pl. Amerika, ahol alapos gyanú nélkül nem igazoltathat a rendőr, nem kérheti a papírjaidat


Furcsa, hogy a magyarok így simán behódolnak ennek, hogy a hatóság igazoltathatja őket ok nélkül. Senki semmi köze hozzá, hogy ki hova megy, ha nem követett el semmit.

2022. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyébként jó példa erre, hogy ha egy ember simán megakar ölelni téged az utcán Magyarországon, akkor az emberek egyrésze gyanakodni fog, ha Sziget Fesztiválról kerülsz be a kórházba szívritmus zavarral akkor rögtön drogosnak fognak nézni...


Ezzel ellentétben nincs ilyen előítélet nyugaton...

2022. febr. 14. 11:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8) Amerikában bemész az üzletbe és vásárolsz fegyvert.
2022. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!