Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anyukám a szomszédra iratta a...

Anyukám a szomszédra iratta a házat, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgoztam 4 évig, fél évente 1x jöttem haza, addig anyukámhoz a szomszéd banda járt át segíteni a tudtom nélkül ...majd úgy rábeszélték, fogalmam sincs hogy, hogy anyukám rájuk íratta a házat, ami majd a fele az enyém, másik fele az öcsémé lett volna, aki szintén külföldön van( Sajnos mióta apám meghalt, anyám elkezdett inni..)

Ilyenkor mit tudok tenni, vagy semmit ez már a szomszédé?

Rengeteget dolgoztam öcsémmel rajta, felújítottuk, erre ilyet csinál.

Sose voltunk rossz kapcsolatban, sőt, mégis ezt most megtette. Mit tudunk tenni ellene hogy mégse a szomszédé legyen??


2022. máj. 23. 21:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
XD
2022. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
jóisten gyere le
2022. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Vedd el a szomszéd lányát feleségül!?!?
2022. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
25%
Így van be kell házasodni a szomszédba, ha szimpi ott valaki.
2022. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

"Külföldön dolgoztam 4 évig, fél évente 1x jöttem haza, addig anyukámhoz a szomszéd banda járt át segíteni a tudtom nélkül "


Ezek szerint nem sokat beszélgettél vele, nem hívtad fel pl. legalább hetente egyszer telefonon, mert akkor biztos szóba kerültek volna a szomszédok is.


Ha nem törődtél vele, hogy mi van vele itthon, akkor miért csodálkozol, hogy másra íratta?

2022. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
De hogy? Elajándékozta? Eladta?
2022. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Elhagytad, így jártál. Azokra, hagyja, akik törődtek vele, ez van.
2022. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

"Ha nem törődtél vele, hogy mi van vele itthon, akkor miért csodálkozol, hogy másra íratta?"


Kelet-Magyarországon már évekkel ez előtt is gyakori volt, hogy sokan ( egy bizonyos népesség ) kihasználta a fejben nem túl toppon lévő, védtelen embereket. Nem csak pénzt csaltak ki idősektől és mentálisan nem teljesen tiszta emberektől ( pl alkoholizmusban szenvedőktől ) hanem sikeresen rávették az ingatlan átíratására. Ez egyáltalán nem ritka jelenség..

2022. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

☢️ KONZULTÁLJ EGY JOGÁSSZAL !!! AZONNAL !!!


☢️ Bírósági úton , kérvényezd anyád gondnokságát.

☢️ Ha a szakember megállapítja, hogy nem cselekvőképes.

☢️ Akkor megsemmisíthetik törvényileg az átírást.

2022. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Napi szinten hívtam, hetente 3x videó telefonáltunk is fr sokszor be volt rúgva

Amikor hazajöttem, első utam hozzá vezetett. Semmit nem mondott erről, csak hogy beköltözött a szomszédba rgy új család nagyon kedvesek segítenek neki, majd egyszer az áramot is áthuzták anyámtól magukhoz, amit úgy vágtak le tőle.

Mindent el titkolt ellenem.

Ezen mi röhögni való van mégis?

A családom miatt voltam kint, de anyámat sose hanyagoltam el

2022. máj. 23. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!