Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kinél lehet bejelenteni?

Kinél lehet bejelenteni?

Figyelt kérdés

[link]


Tele a park és a környék is ezzekkel,2x is belement a kutya lábába, műteni kellett.

Kinél lehet bejelenteni,hogy gondozzák a köztérületeket parkokat fűnyírással vagy akármivel



2022. máj. 25. 07:52
1 2
 1/19 Kólauborkával ***** válasza:
96%
Sajnos az én kutyám fülébe is ment, mi csak simán nem jártunk olyan helyre ahol toklászt láttunk.
2022. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sok helyen nem tartják rendben a közterületeket. Még lehet próbálni az önkormányzatnál felhívni a figyelmet, de nem sok eredményre lehet számítani. Ehelyett egy tipp, hogy ne legyen máskor ilyen: minden séta után nézd át a lábujjait, húzd szét és szedd ki ha van benne. Én is ezt csinálom, így előzöm meg a bajt.
2022. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

A nyár a toklászok ideje. Megoldás:

Minden séta után alaposan átnézni a kutya lábujjközeit, bőrét, stb, mert bárhol beleállhat a toklász.

2022. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

"Kinél lehet bejelenteni,hogy gondozzák a köztérületeket parkokat fűnyírással"


ahol sétálsz... odabattyogsz a kézi fűnyíróddal... fogod és lenyírod


mért mindig jelentgetni akarsz, mért mindig más cisnálja meg, amikor téged bosszant valami?

2022. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Jelenteni? Mit akarsz ezen jelenteni? A te felelősséged, hogy ne vidd ilyen helyre! De tudom, mindig könnyebb másra hárítani...
2022. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nagyon kevés a zöld terület és rohadt sok ez a toklász

Nem tudom már hol sétáljunk

2022. máj. 25. 11:31
 7/19 anonim válasza:
100%

Az önkormányzatnak, jegyzőnek tudsz talán szólni, de szerintem senki sem fog érdemi lépéseket tenni a kutyád miatt.


Kerüld a területet, nézd át a kutyát vagy rakj rá vékony cipőt.

Ez a fajta fű szerintem sehogy sem jó és a baj pont a levágott és/vagy elszáradt terméssel (vagymiez) van.

2022. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
6./ Pórázon a földút mentén. Vagy parkokban, ahol nincs toklász.
2022. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
15%
Én is láttam párszor ilyet kutyasétáltatás közben. De nem igazán értem ezen mit akarsz jelenteni.
2022. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hogy Nyírják a füvet
2022. máj. 25. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!