Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kinél lehet bejelenteni?

Kinél lehet bejelenteni?

Figyelt kérdés

[link]


Tele a park és a környék is ezzekkel,2x is belement a kutya lábába, műteni kellett.

Kinél lehet bejelenteni,hogy gondozzák a köztérületeket parkokat fűnyírással vagy akármivel



2022. máj. 25. 07:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%
Önkormányzat felé tudod jelenteni, illetve ha kicsit rásegítenél, gyökerestől húzd ki, és dobd ki kukába, a helyére szórhatsz másféle fűmagot, pl a perjefélék jó alternatíva. Az egérárpa gyomnövény, nincs igazán haszna, esetleg papagájok szeretik, öket lehet etetni vele.
2022. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem fogok egyenként 3 millió szálat kitépni

Rengeteg van rengeteg

Fű csak ebből áll

2022. máj. 26. 03:34
 13/19 A kérdező kommentje:

Mellette miért én gondozzam a közterületet?


Rohadt nagyok ezek a toklászok a bokáig erő, attól félek a kutya szemébe mehet,mert ő kistestű.

2022. máj. 26. 03:35
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, panaszkodni mibdenki tud, én tavaly cselekedtem, ahol kutyasétáltatás közben szórtam el perje magot, idén elkezdett kiszorulni az egérárpa. Idén pedig az önkormányzat már megfontolja a javaslatomat, és a fűkaszálás után el is gereblyézték elég gyorsan, amit levágtak, nem hagyták ott megszáradni.
2022. máj. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10/14 A kérdező kommentje:

Hogy Nyírják a füvet


Kik?

2022. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Önkormányzat felé tudod jelenteni,


Igen, igen. Van ilyen toklászügy szakreferens. Időpontot kell kérni, és annyi.

2022. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Nem fogok egyenként 3 millió szálat kitépni"


lol majd a közmunkások tépkedjék ki :D


akkor csattogj be egy szerszámboltba és vegyél egy kézi fűnyírót és nyírd le, ennyire egyszerű

2022. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát amint kiirtam a kérdést másnap már le is vágták
2022. jún. 11. 08:57
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten. Kívánj valami mást is. Próbáld ki, hátha bejön. Onnantól kezdve már ebből is megélsz majd.
2022. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!