Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gimnáziumomban a fiúk tesi...

Gimnáziumomban a fiúk tesi tanára mindig feltűnően néz minket ez nagyon sok lányt zavar. Tudom nem számít még szexuális zaklatásnak de lehet ellene valamit tenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 14:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

16:20 -as vagyok:

Az ellen viszont nem sokat tudtok tenni, ha normál öltözékben vagytok, és úgy néz rátok a folyosón.

2010. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
45%
Mondjátok neki, hogy "beköpünk az asszonynak"! XD
2010. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

amikor szóltok, mindenképpen nevezzétek nevén a dolgot.

pl. hogy a melleiteket, feneketeket bámulja. ne csak annyit mondjatok, hogy néz

2010. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem is tudjátok, mit néz rajtuk, de egyből jöttök a melles dumával. Lehet, hogy sz@rul áll a hajuk. Mekkora sértés ez, jaj jaj jaj juj
2010. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%

"Nem is tudjátok, mit néz rajtuk, de egyből jöttök a melles dumával. Lehet, hogy sz@rul áll a hajuk. Mekkora sértés ez, jaj jaj jaj juj"


egyébként nem zavarná a sok lányt, ha csak a kócos hajukat nézné.

gondolkozz mán kicsit, ha lehet

2010. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

"Ja, márt ott tartunk hogy az a perverz aki a lányokat szereti. Para."

Nem nem azért perverz egy ffi vagy fiú mert a nőkhöz vonzódik, hanem ha nem tudja türtőztetni a bugyuta ösztöneit, és agresszíven nyomul a lányokra, akár leskelődés formájában is.

2010. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk az igazgató volt a felesége annak a tesitanárnak aki fogdosta is a lányokat.
2010. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként ne öltözzeztek olyan kirívóan hogy kivan a köldökötök, és mélyen be lehet látni a dekoltázsba.

Amúgy meg én is szoktam a csajokat bámulni, és néha észreveszem mikor ők is engem. :D

19/F

2010. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy felnőtt pasi nézeget fiatal lányokat, az nem a lányok hibája. Nálunk nem öltözött senki kirívóan a tesitanár mégis nyálcsorgatva bámulta a gyerekeket.
2010. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Ma már teljesen más a kihívó, mint mondjuk 50 éve. Az már nem számít kihívónak ha egy lány topban van, kilóg belőle a melle, a hasa, meg egy rövid szoknya van rajta.


18/L

2010. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!