Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem lenne 100x jobb az élet,...

Nem lenne 100x jobb az élet, ha a férfiaknak nem nevezhető állatokat MINDEN intim érintésért fel lehetne jelenteni és mindig meg is kapnák érte a büntetést?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy egy szórakozóhelyen odajön, megfogja a derekad és beránt magához a tánctérre. Vagy leül melléd és megfogja a combod? Vagy tömegközlekedésen hozzád ér? Vagy az utcán utánad jön, megfogja a kezed és elkezd húzni magához?

Nyilván ha ilyennel bemész a rendőrségre, semmi nem fog történni… annyira undorító a világ

Miért nem lehet arra költeni a közpénzt, hogy mindehol kamera legyen és lehessen bizonyítani?

Miért nem lehet végre a nőket védelmező zero tolerancia?

Annyi veszélynek vagyunk kitéve minden nap, engem is már annyi ilyen sérelem ért, hogy kezdem elveszíteni a valóságérzetem hogy hova lehet menni és hova nem. Sajnos testőrt nem tudok magamnak szerezni.

Belegondol valaha abba az emberiség hogy mennyi molesztálás történik minden nap?

Miért nem lehet felfogni hogy egy nőhöz engedély nélkül NEM lehet hozzáérni?


2022. júl. 18. 10:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%
De. Százszor jobb lenne az élet. Nőknek is, férfiaknak is.
2022. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy szerintem efelé haladunk. Angliában már büntetési tétel az utcai zaklatás, álruhás rendőrök szabnak ki büntetéseket zaklatóknak. Kb. mint a traffipax. Én gondoltam már testkamerára is. Autókban is vannak kamerák, közúti balesetek esetére, ennek mintájára hordhatnának nők testkamerát. Persze ehhez az kell, hogy beemeljék a törvénybe büntetési tételként.
2022. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
20%

Szia, olasz stylist! Milyen az idojaras nalatok Italiaban? :)



38F incel

2022. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!