Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy van most ez a hatósági...

Hogy van most ez a hatósági házi karantén dolog? Ellenőrzés nuku?

Figyelt kérdés

Szomszédban az apa pozitív tesztet produkált hétfőn, erre tegnap elment az egész család Görögországba nyaralni. De előtte egész éjjel azt hallgattam, hogy köhög az ember. Most ez hogy van? Elvileg PCR teszten volt, szóval nem otthonit csinált.


Tény, hogy a gyerekek már 3 hete be voltak sózva, hogy utaznak.



2022. júl. 20. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

leszelidült már ez a kórság influenzává, hagyni kéne már a fenébe. A 3. év ne erről szóljon már. Igen lehet szarul ettől is az ember, de kórházba csak az kerül, aki influenza miatt is amúgy. És igen, a rendőrség már nem ellenőrzi. Hogy miért mentek el a nyaralásra? Gondolom előre lefoglalt, befizetett út, és több éve ők sem voltak sehol. És a gyerekeknek hogy magyaráznák meg, hogy "Apu náthás, mégsem megyünk és buktuk a befizetett pénzt"?


Az alap, a delta, béta, ellen védekezni kellett mert az a városomban is szedte NEM csak az idős áldozatait. De ezt már el kéne engedni. Arra vártak a nagyokosok, hogy mutálódjon gyengébbé, ez meg is történt.

2022. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem hazudsz. Voltam én is covidos, tapasztalat, hogy az ember megdöglik, mozdulni se tud, a szomszéd szobába átmenni lehetetlen, nemhogy nyaralni menjen. Hordágyon vitték nyaralni? LOL.
2022. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Jól is tették, hogy elmentek, szarni kéne már bele mindenkinek ebbe az egész covidba, messze nem olyan veszélyes már, mint 2 éve.
2022. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell ilyenekkel foglalkozni.
2022. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Most háború van, majd ha vége akkor talán újra bevezetik a vírust most a kettő egyszerre már sok lenne.
2022. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!