Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol indítsák eljárást ha az a...

Hol indítsák eljárást ha az a megalapozott gyanú hogy a már elhunyt beteget elhanyagolták (magatehetetlen volt és nem etették, íratták, ápolták) - rendőrségen vagy polgári eljárásban?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Állítod te hogy így volt. Bizonyíték?
2022. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Oké. Aki kötekedni ír, azt azonnal jelentem. Tehát nem azért vagyok itt hogy megvitassam hogy igazam van vagy nem, hanem hogy választ kapjak arra hogy melyik szervhez forduljak. Köszi.... Főleg az anonim kötekedőnek. Hívjuk mostantól Rexnek....
2022. júl. 22. 19:45
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a rendőrséghez
2022. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Rendőrségre gondolok én is.
2022. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért van az hogy aki kötekszik az név nélkül teszi mindig? Egyébként nagyfokú érzékenységről tették az eddigi "válaszok" bizonyságot. ... Információt nem közöltek, de legalább belerùgtak a másikba... Gratulálok.... Összefoglalom.... Valaki meghalt.... Élhetett volna ha megfelelően törődnek vele..... És a fotelbetyárok kötekszenek..... Költsék az internetpénzt gyógyszerre....
2022. júl. 22. 19:50
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
És szerintetek mit csinál a rendőrség? Vagy hülye volt az adott ember orvosa, és nem vette észre mi van? A kérdező simán lehet laikus, aki nem tudja mit csinál egy betegség, vagy egy áskálódó rokon, aki kitúrná az örökségből azt aki gondozta az elhunytat...
2022. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy kérdező, ki vagy te a sztoriban, hogy akkor pattogsz amikor már halott az illető? Miért nem életében léptél?
2022. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki tisztességesen válaszolt, válaszol.
2022. júl. 22. 19:51
 9/22 kovpet ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyesmit szinte lehetetlen bizonyítani, főleg utólag, de nem csak utólag.
2022. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Rosszlovas válasza:
96%

Hol történt ez? Kórházban?

Ha igen, minden kórházban van betegjogi képviselő, én első körben megpróbálnám, hogy tud-e valamit javasolni, segíteni.

Nagyon sajnálom, ami történt, őszinte részvétem és megnyugvást kívánok neked, kérdező.

2022. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!