Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most tényleg berobbant a nyár...

Most tényleg berobbant a nyár közepén a covid, vagy csak figyelemelterelés zajlik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 11:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/143 anonim ***** válasza:
72%

#20

jobbulást kívánok!😔


#19

2022. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/143 anonim ***** válasza:
64%
Köszi. Szerencsére nekem ennél komolyabb két napnál tovább tartó gondopm nem volt a coviddal, de azért így is zavaró.
2022. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/143 anonim ***** válasza:
0%

17!


1. pont Tehát semmit nem tudsz és akarsz bizonyítani, ezzel kellett volna kezdeni.


"a valós számoknak vajmi kevés köze van az aktuális ijesztgetésekhez"


Ez igaz, nyilván jóval többen voltak pozitívak, mint amennyiről tudunk.


"Olyan közegben mozgok, ahol végig tesztelték az idei, tavalyi és az az előtti nyarat, és a többi évszakot is. (Tünetmentes, vagy nagyon enyhe tünteseket.) Megsúgom, napi 100 fertőzöttnél éppúgy lett +, mint napi 16 ezernél 😉"


Csak tudod nem mindegy, hogy ezer tesztből mondjuk 1 pozitív van, vagy van mondjuk 400, de ilyen apróságokon te nem akadsz fent. 😉


"4. "Egyértelmű, hogy 75-80%-os hatékonysággal működik az oltás"? Mégis mitől olyan egyértelmű."


Mert a covidban elhunytak kb. ilyen arányban voltak oltatlanok...


na most a többire meg nincs időm, mondjuk tök fölösleges is, elvégre ilyen apróság, hogy tények eddig bsem zavarták a "vírusrealistákatakiknemisazok"

2022. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/143 anonim ***** válasza:
55%

#23! Semmit sem kell neked bizonyítanom, mert engem rohadtul nem érdekel, hogy te hogy oltogatod magad.

2. Szövegértésed még mindig nulla. Senki nem mondta, hogy amikor nagyobb számokat hazudnak, akkor nem több a valós fertőzöttek száma. Ha azonban egy 10 milliós országban mondjuk 200 a napi regisztrált fertőzött és abból legalább 1 MINDIG a te tünetmentes 20 fős köréből kerül ki, akkor valószínűtlen, hogy országos szinten ANNYIRA alacsony, mint a hivatalosan megadott. (Értsd 10millió/200). De az már kiderült, hogy a matek nem az erősséged.

4. Ezek szerint téged se zavart meg az az apróság, hogy a magasabb halálozási rátájú mutánsok idején még mindenki oltatlan volt. Nyilván több oltatlan halt meg akkor, mint az enyhe náthás tüneteket okozó mutánsnál az oltottak.

Nekem sincs több időm rád, elég marhaságot hordtál már össze.

#17

2022. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/143 anonim ***** válasza:
52%

#23 Én csak annyi kérdeznék, hogy hány % halálozási rátájú a covid, illetve hogy lehet az, ha az oltás annyira hatékony, hogy az oltások megkezdése óta nemhogy csökkent, hanem nőtt a megbetegedés és a halálozás?

Hogy lehet az, hogy már az EU parlamentben is nyíltan beszélnek róla, hogy a át lett vágva az emberiség, a covid mesterséges vírus, mi a célja, mi a védettségi valódi célja stb, de még mindig vannak olyan kamu dolgokat terjesztők, mint te?

2022. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/143 anonim ***** válasza:
64%

"Hogy lehet az, hogy már az EU parlamentben is nyíltan beszélnek róla, hogy a át lett vágva az emberiség, a covid mesterséges vírus"

Ezt valamilyen konkrét forrással alá tudod támasztani, hogy az EU parlamentben arról beszélnek, hogy az emberiség át lett vágva és a vírus mesterséges?

2022. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/143 anonim ***** válasza:
0%
#26 Persze. A Great Reset-ről hallottál már? Tudod mivel jár, mi a célja?
2022. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/143 anonim ***** válasza:
77%
Nem azt kértem, hogy ócska uncsi konteókat emlegess fel, hanem hogy mutass egy olyan linket, amin az van, hogy az EU parlamentben azt mondják, hogy a covid mesterséges és az emberiség át lett vágva. Video lenne a legtutibb, de akár újságcikk is jó lehet. (Utóbbit ne az avilagtitkai-ról vagy hasonló oldalakról, légyszi).
2022. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/143 anonim ***** válasza:
40%

#28 Szóval a Világgazdasági fórum meg a Great Reset projekt konteó? Az szép! És még én vagyok a hülye...


EU képviselő:

[link]


EU parlamenti ülés, Great Reset, magántulajdon eltörlése elleni felszólalás.


[link]


Nyílt kijelentés.

[link]

2022. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/143 anonim ***** válasza:
0%
24! Mondjuk hihetöbb lettél volna, ha legalább megpróbálod, de ilyen apróságokon már nem akadok fent, ahogy azon sem, hogy az érvelésedet (a matektudásodat mire oly büszke vagy) követve 100% körüli hatásfokkal kéne rendelkeznie az oltásoknak, ami még a gyártók szerint is messze nagy túlzás volna. (Ha szeretnéd elmagyarázom hol a hibád)végül hiszed vagy sem én isolyan helyen dolgozom ahol konstansn tesztelnek és "furcsa" módon most is sorra jönnek a pozitív tesztek három hónapja meg több száz tesztben se voltpozitív most meg kapásból csak a héten öt!
2022. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!