Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most tényleg berobbant a nyár...

Most tényleg berobbant a nyár közepén a covid, vagy csak figyelemelterelés zajlik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 11:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/143 anonim ***** válasza:
25%

25! Most mi érdekel? Mortalitás vagy letalitás? A kettö más érték, illetve mindkettö különbözött hullámonként.

Úgy hogy attól, hogy mondjuk Magyarországon 65% az oltottság van ahol alig 20.


A konteóiddal meg nem tudok mit kezdeni az higy pár fèlnótás beszél erröl még nem lesz igaz.

2022. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/143 anonim ***** válasza:
53%
#31 Szóval nem tudsz rá válaszolni, csak terelni. Rendben, megmondom én neked szívesen, 0,2% halálozási rátájú és mindigis ennyi volt. Olyan szinten le van butítva az emberiség, hogy lazán bekajálta ezt az egészet. Az oltások meg baromira nem a mesterséges covidra vannak, amit szépen szemléltetsz is azzal, ha szerinted az EU parlament is konteó.
2022. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/143 anonim ***** válasza:
38%

#30! Már írtam, hogy nem akarok hihető lenni, mert egyáltalán nem érdekel, hogy te vagy más mit hisz, vagy mit nem. Nekem tök mindegy. Ahogy az se érdekel, hogy te vagy más oltat, vagy nem oltat. Én attól nem leszek se covidosabb, se kevesebé. Az életben van még 1millió más, amivel tudok és akarok foglalkozni, ez a téma a könyökömön jön ki, nem érdekel.

Ok.,akkor biztos én vagyok lúzer, és az összes covidos nálunk van, mert én meg sose láttam olyat, hogy többszázból 0 + lett volna. Nagyon ritkán előfordult, hogy max.30-40 mintából egy se volt, de tényleg ritkán. Mint írtam, inkább 20-ban is volt legalább 1.

Amúgy most voltam kórházban (nem coviddal), és egyáltalán nem lepődöm meg(eddig se lepődtem, csak most megerősített), hogy olyan sokan meghaltak. A kórházi higéniát, humán erőforrást és minden egyebet tekintve, az a csoda, ha valaki onnan élve kijön, akkor is, ha makk egészségesen ment be.

#30

2022. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/143 anonim ***** válasza:

Bocs, #24 voltam, #30-nak írtam.

#33

2022. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/143 anonim ***** válasza:

@29

Olyanod nincsen, ami nem Youtube vagy FB link? Valami értelmes forrás kéne, mert Youtubra meg FB-re boldog-boldogtalan feltölthet akármit, a fene se tudja megállapítani ma már hogy mi a kamu video és mi az igazi.

2022. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/143 anonim ***** válasza:
0%
#35 Tudod, én örülök neki, hogy legalább ott fent vannak. A magántulajdon eltörléséről szóló EU parlamenti ülés linkjét vagy 600x kellett újrakeresnem, mert folyton törölték. Abban biztos lehetsz, hogy ezek egyike sem kamu! Nem sértésből, de te vagy tájékozatlan, ha annak tartod, de ezen könnyen tudok segíteni, ha igényt tartassz rá. Én már nem keresek új linkeket, ha neked kell, keress rá te. Több mint 2 éve kisregényeket írogatok, meg linkelgetek ide a témában, nincs már hangulatom keresgélni egy cirka 2 éves videót más forrással. Másnak is ugyanannyi, mint nekem.
2022. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/143 anonim ***** válasza:
40%
#36 vagyok. Amúgy nyilván nem akarják, hogy kitudódjon, mint az sem, hogy a covid mesterséges vírus és megvezették vele az emberiséget. Viszont a fosszilis energia kivezetését, a magántulajdon eltörlését (nem csak erőszakkal lehet elvenni, hanem kisemmizéssel is), illetve a "covid" miatti fokozatos kontroll bevezetését már te is érzed magadon. A te döntésed, hogy tudni akarod-e, hogy miért történik minden, vagy maradsz annál a verziónál, amit épp eléd tesznek (covid, háború, infláció stb). Mert az utóbbi kamu ilyen szempontból, míg a Great Reset tervezete kicsit sem és egyre rosszabb helyzet lesz.
2022. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/143 anonim ***** válasza:
47%

"#35 Tudod, én örülök neki, hogy legalább ott fent vannak. A magántulajdon eltörléséről szóló EU parlamenti ülés linkjét vagy 600x kellett újrakeresnem, mert folyton törölték. Abban biztos lehetsz, hogy ezek egyike sem kamu! "


Kik és miért törölnek állandóan egy megtörtént nyilvános EU-parlamenti közvetítést? És miért kellene nekem biztosnak lennem abban, hogy ezek nem kamu videok? Ma már olyan egyszerű dolog hangot meg feliratot bigyeszteni egy videora, még a szájmozgást is a hanghoz igazítja az app, hogy az se tűnjön fel, hogy a beszélő tök máshogy pampog mint amit az alá vágott szöveg adna.


"Amúgy nyilván nem akarják, hogy kitudódjon, mint az sem, hogy a covid mesterséges vírus és megvezették vele az emberiséget. "


De kik nem akarják ezt? Ha nem akarták volna, akkor eleve meg sem engedték volna, hogy az EU parlamentben elhangozzon, nem? Főleg nem többször is egymás után, több különböző felszólalótól, több különböző időpontban, napon. Az sokkal egyszerűbb lett volna, mint utána törölgetni szerte az interneten.

Meg miért nem ment ez le egyetlen hírcsatornán sem? Van vagy 1000 különböző hírcsatorna csak az EU-n belül (nálunk is van x különböző adó, RTL, HírTV, M1, stb), és egyiken sem adták le egyszer sem ezeket a videokat? Pedig ennek körbe kellett volna hakniznia az egész EU-t, sőt az egész világot, mindenhol bombaként robbannia, de sehol semmi. Se az EU-ban, se Kínában, se az oroszoknál, se sehol máshol a világon... Számomra ez nagyon gyanúsnak tűnik, hogy egy ekkora kaliberű, nyilvános EU-parlamenti felszólalással gyakorlatilag a kutya se törődik. Érted, túl erős a kontraszt...


"Viszont a fosszilis energia kivezetését, a magántulajdon eltörlését (nem csak erőszakkal lehet elvenni, hanem kisemmizéssel is), illetve a "covid" miatti fokozatos kontroll bevezetését már te is érzed magadon."

Hát nem tudom... Mit kellene éreznem? Azt, hogy megy felfelé az üzemanyag meg a gáz ára? Az kb. azóta megy felfelé, hogy először elkezdték kibányászni, ez nem újdonság. A magántulajdonom egyre inkább gyarapodik (lekopogom), tehát ezek nagyon bénán csinálják akkor a dolgokat, ha az a céljuk, hogy nekem ne legyen. A covid miatti kontroll-növekedés miben nyilvánul meg? Hogy maszkot kellett hordani? Vagy bezártak egy időre a vendéglátóhelyek? Ezek tök természetes intézkedések szerintem egy járvány idején, amikor gátolni szeretnénk a vírus terjedését. Ráadásul meg is szüntették ezeket, ahogy kicsit alább hagyott a vírus tombolása.

Tehát pontosan miket is kellene éreznem magamon, amik a fokozatos önkontroll elvesztésére utalnának?

2022. aug. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/143 anonim ***** válasza:
0%

#38 Nem sértésből, de tökéletes példa vagy rá, hogy egy átlagember milyen gondolkodású. Bizalmatlan vagy egy parlamenti üléssel kapcsolatban, mert, hogy az biztos szerkesztett videó, de iszod a média szent szavát, mert minden igaz, amit lead a tévé. De nagyon jó, hogy már vannak kérdéseid, ennek örülök.


Ha nem érzed magadon ezt az egészet, az azt jelenti, hogy nagyon is jól csinálják.


Kezdésnek 2 dokumentumfilm, hogy meg is értsd, miről, kikről beszélek. Utána bármi kérdésed van, szívesen válaszolok, akár azt is elmondom neked, hogy mi lesz a következő években.


[link]


[link]

2022. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/143 anonim ***** válasza:
47%

"#38 Nem sértésből, de tökéletes példa vagy rá, hogy egy átlagember milyen gondolkodású. Bizalmatlan vagy egy parlamenti üléssel kapcsolatban, mert, hogy az biztos szerkesztett videó, de iszod a média szent szavát, mert minden igaz, amit lead a tévé. De nagyon jó, hogy már vannak kérdéseid, ennek örülök."


Nincs igazad, én mindennel szemben bizalmatlan vagyok. Ezt nevelte belém a kórmány állandó hazudozása. Tévét meg egyébként se nézek (helyesebben igen, de csak filmezésre meg játékra használom).


"Ha nem érzed magadon ezt az egészet, az azt jelenti, hogy nagyon is jól csinálják."

Hogy mii??? :D Azt mondtad, hogy a magánvagyon megszüntetése a cél. Az én magánvagyonom minden évben egy kicsivel több, mint az előző évben volt. Akkor mégsem csinálják valami jól a dolgokat, nem gondolod?


De oké, mondd el akkor, hogy mi várható a következő 4 évben, aztán majd 4 év múlva meglátjuk, mennyire jött be a jóslás.

2022. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!