Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Személyesen vagy ismerősön...

Személyesen vagy ismerősön keresztül tudnátok jó ügyvédet ajánlani?

Figyelt kérdés
Pszichiátert szeretnénk feljelenteni és ehhez kellene egy jó ügyvéd.

2022. aug. 26. 12:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

Akkor sincs esélyed a leírtak alapján. De menj csak bele nyugodtan. Majd a bíróság is elmondja ugyanezt.


Amúgy az "aloszékony" nem egy szó. Az "aluszékony".

2022. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, az a baj, hogy az írásaid alapján az a skizofrénia diagnózis nem lenne elrugaszkodott nálad se
2022. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11: Félregépeltem, ember vagyok és vétek hibákat. Tisztában vagyok vele, hogy az aluszékony.

12: A skizofrénia egy nagyon komoly és súlyos betegség. Szerintem semmilyen körülmények között nem illik ezzel viccelődni. Az pedig, hogy névtelenül és arc nélkül próbálsz ilyen alja módon "beszólni" az csak téged minősít, nem engem. Még csak alapja sincs a kis "viccednek", utánanézhetnél legalább előtte a dolgoknak, mielőtt próbálsz beoltani másokat online.

Mit ártottam nektek, hogy a segítség helyett ártotok? Azt hiszitek most nagyobbak vagytok emberileg? Hogy valamit elértetek, ha már a való életben nem ment? Ti vagytok azok az emberek, akiknek, ha a rossz rendelést viszik asztalhoz, meghúzzátok magatokat. Majd csak a pincér háta mögött duzzogtok és szapuljátok.

Feltettem egy normálisan és kulturáltan megfogalmazott kérdést. Segítő válaszokat vártam, hiszen ez az oldal még mindig erre lenne elméletben. Nem hiszem el, hogy újra és újra csalódnom kell a magyarságban. Valahogy minden fórumon, oldalon és komment szekcióban egymás torkának mentek, majd sírtok, hogy sz@r az élet. Meg is érdemlitek magatokat, szégyellhetnétek magatokat amiért erre vagytok csak képesek.

Normálisan kérdeztem, elmagyaráztam a helyzetem. Elég lett volna szintén normális és kulturált hangnemben válaszolni vagy visszaírni a kérdés alá. Ha pedig valami nem tetszik, nem kell belerúgni alaptalanul és minden ok nélkül a másikba. Elég továbbnyomni vagy elgörgetni. Arany szabály, lehet még nem tanultátok meg. Nem önbíráskodni szerettem volna, szívügyem az igazság és az emberek védelme, a szakmámmal is ezt szeretném majd elérni. Ártatlan embereket szerettem volna megvédeni A. Éva pszichiátertől, akik ugyan úgy szenvedhetnek feleslegesen. Nem én vagyok az egyetlen, akivel hasonló történt a családjában. De ebben az országban senkit nem érdekel az igazság, fontosabb, hogy jól földbe tiporjuk a másikat.

Kommentelhettek tovább, nem az én értékelésem megy le, mások is egyetértenek velem. Nem fogok többet válaszolni, mivel nem érdemlitek meg. Ilyen negatív mindeset-tel rendelkező emberek "segítségére" amúgy sem szorulok. Szép életet!

2022. aug. 28. 19:37
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Paranoiás vagy
2022. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20%
Te tényleg beteg vagy, hallod.
2022. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!