Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Teljesen tehetetlen vagyok??? ...

Teljesen tehetetlen vagyok??? Semmien kiskaput nem lehet találni?

Figyelt kérdés
Napi 15 percet beszélhetek a gyermekemmel videó hivásban stb..hivatalos végzés van róla.. anyuka azt csinálja,hogy tartja a kezében a telefont, de a gyereket nem látom!Mert ugye mozog jön megy..2 éves a gyermek!Azt mondta az édesanyja, hogy nem köteles forgatni a telefont,hogy én lássam a gyermeket!Mert ő azzal eleget tesz a kötelezettségének,hogy létre jön a hívás!Kérdeztem pár ismerőst, azt mondta nem kötelessége!

2022. nov. 25. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
7- benézted, mert nő vagyok. De az az anyuka, aki puszta kib@szásból nem képes ezt megtenni, az meg is érdemli ezt a fenyegetést. Amúgy is ott áll és tartja azt a rohadt telefont, miért ne fordíthatná, ugy, hogy lássa apuka a gyerekét???Nem uralkodni akar az exen, csak a jogait gyakorolni, amit megítélt a bíróság!
2022. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Ok nélkül nem elnne iylen végzés.
2022. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Édes istenem, ezeket a válaszokat.. Nem uralkodni akar ti szerencsétlenek, hanem beszélni napi 15 percet valahogy a gyerekével és látni! Tudjátok ti mit beszéltek? Gondolkozzatok már? Nem minden rólatok szól! Hogy rajtatok akar uralkodni meg ugraltatni napi 15 percben. Nem, valószínű itt sem a nőre kiváncsi minden nap a kérdező, hanen a gyerekére. Fordított esetben ha nektek hőzöngene az apuka, hogy mi a frászért akarjátok 15 percig látni a gyereketeket, aki az életetek értelme? Mert sokszor a nők elfelejtik, hogy egy válásnál nem a gyerektől akarnak a normális pasik megszabadulni, hanem a rossz kapcsolattól, de a gyereket mindennél jobban szeretik és megszakad a szívük kb, hogy hirtelen elszakadnak tőle.
2022. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
10 mi van? Csak a telefont kéne fognia a nőnek :D Qrva beteg emberek vannak ebben a kategóriában te jó ég :D
2022. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

Bocs, én nő vagyok, de én sem rohangálnék a kétévesem után, aki kb azt sem tudja, mi történik.

Vagy leültetem, hogy ott van apu, aztán üvölt végig, mert nem játszhat.

2022. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

"közölném az exemmel, hogy ha nem forgatja azt a qrva telefont, nagyon gyorsan minimálbéres állásom lesz. Amiből minimális gyerektartást fog látni..."


És büszke vagy erre a "ha nem látom a gyereket, akkor kibaszok vele" hozzáállásra?

2022. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom ezeket a láthatásos dolgokat. Sajnos a legtöbb szülő a gyereket a másik ellen hangolja, sértettségből nem engedi sok esetben, hogy eleget találkozzon az apjával. Úgy érzi, hogy az ilyenekket jól bosszút áll. Ami igaz is, csak éppen a legjobban a gyereken, mert ő sínyli meg leginkább. A gyereknek igen is joga van ahhoz, hogy ha már megcsinálták, vállalva a gondoskodást, akkor maximalisan támogatva legyen abban, hogy mindkét féllel, az apával is maximálisan tartalmas és minőségi időt tölthessen el. A gyerek nem egy eszköz, ami addig közös még együtt vagyunk aztán az anyáè, aki majd megmondja mi lehet és mi nem.
2022. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!