Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha esetlegesen a szomszédomban...

Ha esetlegesen a szomszédomban bántalmazás gyanúja áll fenn, mit tehetek?

Figyelt kérdés

1. Egyedülálló gyenge fizikumú nő vagyok és amúgy sem kenyerem a fizikai sem szóbeli erőszak. Ja és a barátaimé sem! (Nyilván önvédelem kivétel).

2. Ez csak gyanú, de azt sem akarom, hogy a gyáva hozzáállásom miatt valami nagy baj történjen, vagy konkrétan kimondva valakinek a halála következik be.


Nos: csúnya kiabálást hallok egy férfi részéről. Egyik nap huppanást is hallottam, de nem tudtam, hogy ki vagy mi huppant.

Kb havonta fordul elő ez a kiabálás ez a huppanás most először. (Legalábbis amikor itthon tartózkodom).


Mit tehetnék?



2022. dec. 3. 17:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Kivel, és mivel kapcsolatban kiabál az a férfi?
2022. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Csengess be, hogy a feleségének hoztál valamit (vigyél valamit) és nézd meg milyen állapotban van. Ha baj van úgyis látni fogod rajta.
2022. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%
Hát míg nem vagy biztos benne ne kavarj bele.
2022. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem hívd ki a rendőrséget azzal, hogy milyen hangokat hallasz, és kérd h ne adják ki az adataidat.


Nem, nem fog egy csapásra minden megoldódni ettől, de hátha kicsit visszafogja magát a pasi vagy a nő esetleg bátorságot szeret az esetből…és ha minden alkalommal

kihívod a rendőröket, egy idő után ismerni fogják. Ennél többet szerintem nem tehetsz

2022. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az ilyen férfiak azért nem hülyék... Tudni fogja, miért csengettem be
2022. dec. 3. 18:01
 6/28 anonim ***** válasza:
23%
Előző vagyok, még annyi h van ez a Nane nevű egyesület, hív de esetleg őket, hátha van valami tippjük.
2022. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2%
Azért ha egy nőt vernek, ő is minimum sikítozni fog. Amíg ilyet nem hallasz, ne ártsd bele magad.
2022. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

#5

De akkor is látni fogod, ha a férfi nem akarja hogy találkozz vele. Akkor is tudhatod, hogy van valami. Érted?

2022. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz téged komolyan venni.

2014-ben 26 éves voltál, egy év múlva 20.

2022. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

4 és válaszoló 18.01-kor


Gondolkodtam rajta, hogy kihívók rendőrt.


És utána mi szokott történni? Nem folyik vér és esetleg nem is látszik a nőn külsérelmi nyom?

2022. dec. 3. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!