Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet online bántalmazó...

Hogyan lehet online bántalmazót lerázni aki itt az oldalon zaklat?

Figyelt kérdés
Hozzászol nem egy kerdéshez mind negatív szidás, nem törli a gyk. Rendőrségen jelenthető?(vannak ismerőseim)

2022. dec. 9. 07:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudod, hogy egy szemely írja azokat a valaszokat? Amúgy a moderátorok mindent törölnek, amit jelentenek a felhasználók, ha az valóban sértő, nem csupán neked nem tetsző válasz.
2022. dec. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem törlik a modik a válaszát soha akkor valószínű nem sértő

Szóval nem

Le kell sz.arni

2022. dec. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Egyszerűen ne használd a gy.k.-t.
2022. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
94%

"Rendőrségen jelenthető?"


Kiröhögnek.

Nem foglalkoznak egy olyan üggyel, hogy valaki téged egy internetes weboldalon(amit te ugyanúgy használsz, hiába tudod mi van) zaklat, bullyingol

2022. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

A rendőrség alacsony prioritású ebben az ügyben!

-Hívd a vörös telefonon egyenesen az amerikai elnököt!

-Talán ő tud valamit tenni világot megrengető problémád orvoslására, - de ez sem tuti! :DDD


De hogy érdemi választ is kapj:

Priváton tiltod, itt meg letojod!

2022. dec. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Tehát nem tetszenek a válaszai, amiket a kérdések alá ír. Ezért zaklatás?
2022. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem igaz, hogy a modik mindent törölnek, ami sértő, vagy szabályellenes. Az egyik kérdésem alatt valaki elkezdett b.zmegolni meg káromkodni, sértegetni engem nem is kicsit, szóval az az egy hozzászólása nagyon is szabálysértő, a modik mégik rendbe találták a válaszát :( ezt viszont törölni fogják mert nem szabad csak úgy írkálni róluk negatívat. Tiszta diktatúra komolyan.
2022. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Az oszt igen. 😂 Emberünk bemegy a rendőrségre. Jó napot kívánok feljelentést akarok tenni. Milyen ügyben? Zaklatás. Rendben mondja el mi történt. Hát írtam a gyakori kérdésekre és van ott valaki aki bunkón válaszol és a moderátorok sem törlik. Ekkor a két nyomozó egymásra néz... 😂😂😂🤦
2022. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Online bántalmazó"? Tudod te, ez mit jelent? Nem azt, hogy a GYIK-en nem veled egyetértő választ ír valaki.


Megjegyzem, én sem értek veled egyet, a kérdésed alapján butának és szánalmasnak is talállak, és nem, nem én írtam eddig a "sértő" válaszokat. Szóval, már legalább ketten vagyunk, akik negatívan állnak hozzád. :)

2022. dec. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem érdemes elhagynod a mi kis berkeinket.
2022. dec. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!