Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha mondjuk van egy szabálysért...

Ha mondjuk van egy szabálysértési eljárás ahol a felperesnek nem okozott vagyoni kért az alperes, akkor a bíróság miért szabhat ki pénzbüntetést az alperessel szemben ? Itt az országban még az igazság is a pénzről szól ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 11:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"A mi kis házunk, olyan lakókkal van tele, hogy talán 10 %-ot össze tudok szedni"

Ennyi kell a közgyűlés összehívásához.


"de a leváltáshoz úgy tudom, hogy 50% kell."

Igen. A közgyűlésen jelenlévők 50%-a, tehát nem az egész ház...


Viszont célszerű úgy csinálni, hogy nem hagyni, hogy a kk intézzen bármit is a közgyűlésen:

Magatok közül szavazzatok meg valakit levezető elnöknek (nehogy megvonja tőletek a szót, lyukat beszéljen a hasatokba, elbizonytalanítson másokat...)

Ne ő legyen a szavazatszámláló (hogy ne tudjon csalni)

Ne ő legyen a jegyzőkönyvvezető...


"Rendes vagy, hogy próbálsz segíteni !"

Na az előbb meg még leszóltál, pedig csak nem bírtad megmondani, hogy mi a bajod.


Szerintem kérj meg egy ügyvédet, hogy ő képviseljen.


Az alattatok lakó most is a tanúd lenne, gondolom, ill. más is, meg nem nagyon kell tanú ahhoz, hogy megvizsgálják az ajtót, hogy mennyire zajos.


A rács mióta van fent, ha az nemrég óta, akkor az másik fejezet, csak te Ádámtól és Évától kezdted, pedig a jelen dologra kell koncentrálni.

2023. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi ! Megteszem, amit meg kell !
2023. jan. 9. 11:07
 23/28 EagleHUN ***** válasza:

" Azért jelenthetne fel, amiket átkiabáltam neki. Nem szép dolgokat !"


Hogyan tudná ezt bizonyítani? A tanú nem sokat ér. A többi lakó úgyse tanúskodna ellened mert tudják a miértet.

Ha nem kiabáltál olyasmit ami a megölésére vagy hasonlóakra van nem fenyegetted így semmi erőszakkal akkor nem nagyon tudna mivel feljelenteni sem.


Jó előfordulhat hogy felveszi rögzítőeszközzel.


Te felvetted már a csapkodási hangokat amivel esetleg védekezni tudnál vagy akár te magad bírósághoz fordulni?

2023. jan. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy írok valami alaposat MZ/x3-nak, de aztán lemondtam róla. Írkált már privátot, amiből rájöttem, nem százas teljesen.
2023. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Igazán kedves vagy ! Nyugodtan oszd meg újra nyilvánosan még egyszer hogy szerinted őrült vagyok. Köszönöm !"

MZ/X3 - ha kéred, szívesen.

2023. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Ez nem levéltitoknak minősül, ha privátban írok neked ? És miért is vagyok szerinted őrült? Lehet, hogy túlreagálom néha a dolgokat, de szerintem ez messze áll még skizofréniától !
2023. jan. 15. 12:39
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amúgy te hatalmaztál fel rá. :D
2023. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Akkor is köszönöm ! Te egy igazi Ember vagy !
2023. jan. 15. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!