Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Erőszakkal vádolják? Mit tegyek?

Erőszakkal vádolják? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyik ismerősöm 47 éves (férfi) családapa. 2 lánya van, Felesége. A testvérével pénzügyi adósság miatt veszekedés tört ki. Ügyvéd jelenlétében ez rendezésre került. Viszont a testvér egyik lánya kiskori molesztálással, erőszakkal vádolja a családapát. Megfenyegette telefonon, hogy tönkre teszi. Hamis tanukkal tobálódzik. SEMMI NEM TÖRTÉNT! Érdekes, hogy az adósság amit a testvér felé rendezett, az ő pénze lett, mivel válik, többszörös abortusz után gyereke se lehet a “nőnek”. Pont most hozott elő ilyen vádat és feljelentést! Valakinek van esetleg ilyenben tapasztalata? Mire lehet számítani? Lelkileg a család apa teljesen kikészült és próbál higgadt maradni, mivel ártatlan. De egy ilyen vád tönkre is teheti.. amit ezek a rohadékok szeretnének is! Mi ilyenkor az eljárás és mire lehet számítani?

2023. ápr. 1. 12:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Aha, semmi sem történt, mert a akit vádoltak azt mondja. Hisz mindenki vágya hogy ok nélkül átmenjen a tortúrán aminek kiteszik az erőszak áldozatait. Mert a gyerekmolesztálás sosem történik családon belül, és a molesztálóknak nincs családja...
2023. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%
És NEKED miért kéne bármit tenni ha az ismerősöd vádolják? És honnan tudod bizonyosan hogy nem bűnös?
2023. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

"Az erőszaknak amúgy nyoma is van, azt mivel szándékozta bizomyítani?"


Nem csak fizikailag lehet bizonyítani egy erőszakot, hiszen nem csak fizikailag valósulhat meg. Erre vannak szakemberek.

2023. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, a gyermekmolesztálások nagyrésze családon belül történik, méghozzá a rokonság tudta nélkül.

Csak ugye egy gyermek akkor-ott fél, zsarolva van, esetleg anyuka is tud a dologról, csak eltussolja, etc.


Az én mellemet sem egy vadidegen simogatta 14 éves koromban, hanem az egyik kissé becsípett rokon, mikor kettesben maradtunk, mondván olyan csinos vagyok (full feketében egy halotti tor után - oké, ha ő mondja 🙄).


Csak éppen én mertem akkor ott apához menni, és ő szerencsére hitt nekem.

2023. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó nem hogy örültél volna, hogy valaki csinosnak tartott.
2023. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom te magad vagy a szegény "ártatlan " kérdező. Azért mocskolod a csajt, meg rágatsz elő olyan dolgokat amik lényegtelenek a kérdés szempontjából.
2023. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez bizony súlyos vád, de mivel a családi perpatvar eléggé jól dokumentált, így azért nem lesz túl nehéz elhárítani. Egy jó ügyvéd darabokra szedi mind a "sértett", mind az esetlegesen terhelő vallomásokat tenni hajlandó hamis tanukat, akik aztán ellentmondásokba fognak keveredni és utána még ők lesznek szarban. Az sem árt ha apuka kristálytiszta múlttal rendelkezik.
2023. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
MIFÉLE hamis tanúkat?
2023. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak zsarolja

Vagy feljelentette

Majd az ügyészség fogja vádolni.


Az ismerősöd vegyen fel minden hívást (van ilyen app), és abban ha elhangzik ez a zsarolás, akkor meg van a bizonyíték. Elmehet feljelentést tenni.


Zsarolás máris bcs., ahogy a hamis tanúzás is, és bukni fogják az ügyet elég gyorsan, vagy megtörnek a tanúk, ha a börtön van kilátásban.

2023. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!