Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést a főnökei...

Tehetek feljelentést a főnökeim ellen?

Figyelt kérdés
Beszélni szerettem volna a feletteseommel, amibe bele is kezdtünk. Mire a férfi nemű felettesem elég durván megvádolt egy dologgal…Normális hangnemben megkérdeztem mi alapon ez a vád? Mire a női felettesem megszorította a kezem és üvölteni kezdett velem, majdnem meg is ütött mikor egy harmadik személy közbe szólt. Ekkor elengedett és abba hagyta. De az üvöltözés továbbra is zajlott velem szemben, hozzá teszem elég nagy nyílvánosság előtt. ADHD-s vagyok és pánikbeteg ezáltal egy elég durva remegés jött rám, amiből indult a pánikroham. És eljöttem.

2023. jún. 20. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi nem kell foljelentgetni, nyilvan ki akarnak rugni, amit ugy szeretnenek elerni hogy te magad mondj fel, mert nekik ugy a kenyelmes. Ne mondj fel csak azert se.
2023. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem becsületsértés és nem rágalmazás.

Tegyük fel feljelented, akkor mit mondasz a rendőrnek? Hogy lecsesztek munkában? Aztán, majd letagadnak mindent, meg mondvacsinált vádakkal illetnek újra, amit nyilván senki sem tud bizonyítani (pl rosszul végzed a munkád), de ők lesznek többen és még a balhét is te viszed el, fizethetsz egy csomót.

Beszóltak neked, ez történt. Én eljönnék onnan és utolsó nap még mindenkibe jól belerúgnék egy beszólással ami fáj.

2023. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem a munkával kapcsolatos vita volt. Ráadásul ápolónak tanulok és ez gyakorlati munka. Nem fognak kirugni mert hiány szakma és meghalnának nélkülem. Nekik van szükségük rám és nem nekem rájuk. Idáig nem is volt soha ilyen, mindig dícsértek. Csak ma elkattant hirtelen az agyuk vagy én nem tudom de ilyet ember nem engedhet meg magának. Főleg ilyen szakmában, egy ilyen szeretetteljes helyen ahol segíteni kell!!! Mert ez a munkád.
2023. jún. 20. 15:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem történt semmi ami büntethető lenne. A veszekedés meg nem okoz sérülést és még le is tagadhatod, hogy mit mondtál.

Nyilván vannak emberek akikkel egyszerűen nem mernek mások veszekedni, de ezek szerint te nem ilyen vagy.

2023. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Fogadjam el hogy kettő kiégett ápoló így bánik velem?
2023. jún. 20. 16:11
 7/18 Lilluci27 ***** válasza:
Hol történt az eset?
2023. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha megüt jelentsd fel. Az testi sèrtés.
2023. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#16:11

Nem, ne hagyd. Védd meg magad. De ne sértegesd őket, hanem csak érezzék, hogy megvéded magad.

2023. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Idősek otthona előtti udvar kapujában történt. Sosem sérteném meg őket több eszem van annál. A lelkem viszont nem hiszem hogy elbírja ezt. Remegek hogy hogyan fogok bemenni holnap.
2023. jún. 20. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!