Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számíthat, ha feljelentet...

Mire számíthat, ha feljelentettem könnyű testi sértésért?

Figyelt kérdés

Mentem kocsival egyik este, az exem pedig vhogy mögém került. Nagyon közel jött, folyamatosan a "s.ggemben" jött. Nagyon zavaró volt, ezért leálltam jobbra. Neki van egy bekézelt nője, egy kitartott, nem dolgozik, meg semmi, de ez mellékes. Ahogy leálltam, megállt mögöttem. A nője meg megindult a kocsim felé. Én abban a pillanatban hívtam a 112-t, a díszpécser hölgy egyből felvette. Ahogy elkezdtem vele beszélni, már nyitódott is ki a vezető oldali ajtóm és a csaj nekiállt nekem szidkozódni. Kiszálltam, nekiállt rúgdosni, szóváltásba kerültünk, elkaptam a haját. Mindezt az exem a kocsiból nézte. Egy közös ismerősünk is kiszállt tőlük és mondta fejezzük be. Exem akkor jött oda felszólítani a nőjét hogy üljön be az autóba. Mondtam hova mentek, jönnek a rendőrök, és elmentek.

Szerintem mind a hárman vmit kitalálnak ellenem. Én egyedül voltam. A 112-re beérkezett hívások ugye rögzítésre kerülnek? Mire számíthat a csaj? És én ha ellenem állítottak vmit ami nem fedi a valóságot? Azt mondták a rendőrök a térfigyelőkön végig lehet követni hogy mögöttem jöttek, de ahol történt az incidens ott nem volt kamera. Az előzmény az hogy 3x jött-ment köztünk az exem, de eltelt több mint 3 év és ez a nő nem akad le rólam. Az exemről meg annyit, hogy egy papucs mert irányítja ez a nő, és hagyja magát kihasználni. Totál túlléptem rajta, érzéseim nincsenek felé, de nagyon bánt hogy ezt megengedik maguknak. Köszi annak aki elolvassa és ír.


2023. júl. 5. 20:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Leszívja az energiámat ez az egész, minek is foglalkozom ezzel.

Igazából akkor annyi, hogy nem kap semmit a csaj??? Én "csak" azt szeretném ha bemegyek vhova vagy ha látom ne az legyen hogy nekem jön. Jó pár hónappal a Rossmannban voltam és ott voltak. Elmentem mellettük az egyik sorban, utána jött az sms hogy amúgy simán telibe vert volna. Ami meg is van a telefonomban...

2023. júl. 5. 20:52
 12/17 A kérdező kommentje:
11. Köszönöm
2023. júl. 5. 20:52
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kap, ha 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okoz neked.
2023. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ő boldog párkapcsolatban él, azért akar verekedni.
2023. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14. Köszönöm.


15. Valóban, nagyon boldog párkapcsolat lehet...

2023. júl. 5. 21:00
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ùjabb hír:


Ha csak könnyű testi sértést követ el valaki, ami nem előre megfontolt szándékkal történt, megúszható pénz bírsággal,vagy feltételes szabadságvesztéssel...(mondjuk kap az illető 3 hónap felfüggesztett ítéletet.)

2023. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
De óvatosan az ilyen elmebeteg nőkkel, feljelentésügyileg. Ha nem àll le, akkor jól jönnek ezek az infók.:)
2023. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!