Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kértem egy rendszeresen a...

Zlaci1 kérdése:

Kértem egy rendszeresen a kutyáját a házam előtt sétáltatót, hogy tegyen pórázt a kutyájára, és ne engedje, hogy az a házam előtt végezze a dolgát. Válaszul zaklatás miatt testi sértés kilátásba helyezésével fenyegetett meg. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Rögzíteni kell legközelebb a felvételt erről, majd közölni vele, hogy emiatt tehetsz feljelentést hogy fenyeget, illetve a kutyája miatt szabálysértés is kiszabható.

Érdekes amúgy, hogy emberek ilyen szinten ne legyenek tisztában a jogi háttérrel(a kutyát sétáltató emberke)

Mondjuk sajnos más kérdés, hogy a rendőrség milyen szinten fog foglalkozni evvel, de készülhetsz rá, hogy x óráig ott dekkoltatnak a portán, amíg lejön érted valaki a bejelentésért.

2023. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Szórj ki mérget.
2023. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Én kideríteném hol lakik. Gumikesztyű fel, lágy kutyaszar ajtóra és kilincsre ken.

Több esetben bevált.

2023. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!