Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha gyanúsítanak életveszélyt...

Ha gyanúsítanak életveszélyt okozó testisértés miatt mint felbújtó 5 vádpontban mit kaphatok?

Figyelt kérdés
Nem is én voltam csak megalapozottan gyanúsítanak.Az ügyvédem aztmondta elintézi felfüggesztésre
2010. okt. 14. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogy történt az eset?
2010. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vállaltam verőbrigádok szervezését.De én bántottam senkit.Ők lehet de nem ennyire h életveszélyes legyen.
2010. okt. 14. 19:44
 3/18 anonim ***** válasza:

hogy érted azt h 5 vádpont ?


Azért az ügyvédednek vag ybaromi jó kapcsolatai vannak, vag ynagyon kezdő és naiv (vagy téged csesz át, ez se ritka), mert ezt ugyan nem lehet megúszni egy felfüggesztettel, ne viccelj már!

2010. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Öt külömböző eset.
2010. okt. 14. 19:46
 5/18 anonim ***** válasza:

hát ha te szervezted őket, akkor ott a háttérben még más is van nem? pl önbíráskodás? esetleg zsarolás?


Hiába "csak" felbújtó vagy, ezt sok évvel fogják jutalmazni neked, erre vegyél mérget :(

2010. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ja tehát nem halmazatban van 5 különöző bcs, hanem 5 rendbeli ? kezdem érteni ... na akkro az fog még cifrázódni, hogy "üzletszerűen" és stb, szóval én ezt elég súlyosnak látom, nem értem az ügyvédedet, bár tudod azok is milyenek, ha látják h menthetetlen a kliens, fűt-fát ígérnek, mert mielőtt lecsuknak, még ki akarják szedni belőled az utolsó forintodat is.
2010. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De nincs rámbizonyítva semmi még.
2010. okt. 14. 19:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Jézus. Ez elég kemény.
2010. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha ez az egész igaz lenne, akkor tudnád mi a különbség az "5 vádpontban" és az öt rendbeli között, mert már rég utána néztél volna, vagy a hülye ügyvéded elmagyarázta volna.

Szóval szerintem kamu!

Ha igen akkor idióta vagy, ha nem kamu, akkor meg egy bunkó idióta vagy.

Nincs harag?

2010. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
bárcsak kamu lenne
2010. okt. 14. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!