Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hónapok óta nincs semmi hír...

Hónapok óta nincs semmi hír lopás ügyemről. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Áprilisban kaptak el boltilopás miatt. Azóta semmi hír, nem kaptam levelet. Mennyi idő telhet el, mire megtudok valamit?

2023. aug. 2. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A hatóságok nem érnek rá bolti lopásokkal foglalkozni
2023. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki Levike.
2023. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lopjá újat, Levike. Biztos elfelejtették.
2023. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem levelet kapsz, hanem idézést a szabálysértési tárgyalásodra, vagy jobb eetben büntetővégzést.


Azt se felejtsd el, hogy az ügyteher melett ítélkezési szünet is van....

2023. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De levél formájában kapok bármi tájékoztatást, ezt mondták.
2023. aug. 6. 21:06
 6/10 anonim válasza:
Ügyfélkapud van? Újabban oda küldik a "levelet'.
2023. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

én ügyfélkapura kaptam sőt a hölgy fel is hívott hogy legyek szíves megnyitni a levelet mert holnap jelenésem van!nem vagyok rá büszke de loptam!!


amúgy látom itt nagy ,,szakértők,, vannak!!

loptam nem szépítek!

azt nem tudom hogy az auchan feljelentett azonnal amikor rájött hogy nem oke velem valami vagy létezik hogy várt egy pár alkalmat amíg tényleg börtönbe tudnám zárni?!

nagyon izgulok a holnapi nap miatt!! nyilvan be ismerem mert meg tettem,de börtönbe nem akarok menni!

összeg szeruen nem tudnám megmondani hogy mennyi értékben hoztam haza cuccot(mindig kaját)

ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lopjál újra!
ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

figyelj! igy is elég szarul erzem magam mert tisztában vagyok vele hogy mekkora hülyeség volt részemről! a barom be szólásaid meg tartsd meg magadnak!!

vannak azért azt hiszem nálam rosszabb emberek is! ez nem jelenti azt hogy büszke vagyok magamra mert egyáltalán nem!!!


de ha bunkó akarsz lenni elobb nézz tükörbe, nyilvánvalóan tökéletes életed van ha rá érsz ilyen posztokkal foglalkozni és még beszolni úgy hogy semmit nem tudsz a másikról vagy az életéről

ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De, tudok Rólad: Egy utolsó tolvaj gazember vagy!


Aki megérdemli a sorsát!


Vannak nálad rosszabb emberek is.

igen, de ők okosabbak, mit Te!

Te suttyó!

ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!