Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő, ha egy házat...

Mi a teendő, ha egy házat amit örököltünk nem akarja eladni a másik 50%-os tulajdonos?

Figyelt kérdés
Megvenni se akarja a részem, és nem is tudná. De eladni se akarja, hiába is akarnám én. Ilyenkor mi a teendő, mik a jogaim. A tesóm a másik tulaj, csak nagyon megromlott a viszonyunk. Még direkt keresztbe is szokott tenni nekem annyira imád, és én is őt.

2023. aug. 14. 19:05
1 2 3
 21/23 DK-s ***** válasza:

#20-nak:


Csak annak érthetetlen, aki nem ismeri a bűnözői aspektust.


Mivel már leálltam a bűnözéssel, és tisztességes melót végeztem a szakmámban, így nem volt 1,5 millám hogy megvegyem.


És szerinted melyik bank adott 1,5 milla hitelt az én referenciámmal? Jogosulatlan áruhitel-kölcsönt, jogosulatlan banki tevékenységet, BAR-listát, csalást, és hasonlókat tudtam mindössze felmutatni. XD


Ez van. Elhiheted, hogy legális határokon belül mindent megpróbáltam, még némi illegálissal is fűszerezve. Pontosan tudtam a határt, és nem akartam megint a "zavarosban halászni".


És ha bármilyen formában is konfrontálódnom kellett volna azzal a faxfejjel, akkor a saját jól felfogott érdekemben nem xarozhattam volna vele. Ő sem tette volna.


Került sor olyan párbeszédre közöttünk, amiben kilátásba helyeztem hogy lekromofágozom a kocsijait és a fejére gyújtom a házat. Tudta hogy nem a levegőbe beszélek, ezért ennek megfelelően azt válaszolta, hogy akkor úgy intézzem, hogy ő ne élje túl. Mert azt viszont én nem fogom túlélni.


És most nehogy azt hidd, hogy ez szájkarate volt közöttünk. Mindketten tudtuk, hogy a másik megteszi ha kell.

2023. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kamuzol itt össze-vissza.
2023. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 DK-s ***** válasza:

#22-nek:


Miből gondolod, hogy érdekel a véleményed?

2023. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!