Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért tiltott a fizikai...

Miért tiltott a fizikai erőszak, megtorlás? Nem szebb lenne az élet, ha bizonyos esetekben legitim lenne néhány parasztlengőt kiosztani azoknak, akik valóban megérdemlik?

Figyelt kérdés
Ha valakit megvernek, egyből felkapják a hírek és egyből az "erőszaktevőt" kezdik el szidni. De ez kommentmezőkre is igaz. Pl.: Abban az esetben, ha a feleségem megcsal, nem verhetem meg hivatalosan azt, aki elcsábította. Márpedig ennek alap jognak kellene lenni, hogy megkereshetem és kicsit megleckéztethessem. Ha pl.: valaki direkt provokatívan idegesít, az ugyanolyan erőszak, hogy az én lelkivilágomat, pszichémet sérti. Sokkal nagyobb károkat tud okozni, mintha egyszerűen adnék neki egy jobb egyenest. Egy -két hétig lila lesz, de a probléma el van intézve. Nem azt mondom, hogy meg kell nyomorítani a másikat, de szerintem egy két zúzódás, egy két pofon bele kell, hogy férjen. A lányomnak van egy osztálytársa, aki a tanárnak feszt visszapofázik, az órát zavarja, de a tanár nem oszthat le egy sallert. Hol élünk? Nekünk annak idején a matektanárunk a méterrúddal törte egyszer el az ujját egy nem azon a nyáron lebarnult osztálytársamnak. A fizikai erőszak az állatoknál is működik, megszégyenítő, közvetlenül a pszichére hat. Miért baj az, ha megszégyenítő? Az egót visszaveszi kicsit, és megtanulja az illető, hol a helye.

2023. okt. 13. 19:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kicsit komolyabb fizikai dolog nem egyenlő az öléssel.


Aki egy kis ütéstől, tarkóncsapástól fél, az nem férfi. Megdöglenétek a katonaságban, de még a sima fizikai munkától is. Alkalmatlanak vagytok az igazi munkára, de még mérhetetlen gyűlöletből az ülőmunkát sem tudjátok elvégezni, mert dolgos parasztembernek nem segítenétek, hagynátok megdögleni a másikat, lényegében ilyen beteg hülyéket nem is szabadna alkalmazni sehol sem.

2023. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21 - es!


Téged meg élve kéne eltemetni, te ostoba bunkó, gyökér!


Az idióta hozáálllásoddal együtt.

2023. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!