Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátságot le lehet zárni...

Egy barátságot le lehet zárni így vagy újra kezdődhet? Ti nem tettétek volna?

Figyelt kérdés

Ugye kér felnőtt fiatal férfi barátságát mint tudjuk, kevés dolog szüntetheti meg, a nem egyetértés ehhez kevés. De egy nő közénk állhat, meg is lett.


Volt egy közös vállalkozásunk, úgy döntöttünk mindent közösen csinálunk, társak leszünk, bár neki volt hozzá több pénzalapja. Én vezetem a pénzügyeket, és az ehhez köthető irányításokat, Ő pedig vezeti a cég működését. Persze kezdők szerencséje, hogy ment. Hisz ennél is fiatalabbak voltunk. De volt ott egy lény akit titkárságra vettünk fel. És elkezdett nekem tetszeni. Bombanő volt, kellemes vonzó arccal, hosszú sötétszőke hajjal, azonkívül ízléses is volt, és hihetetlenül jó modorú. Találkozgatni kezdtünk, hiszen végülis azonos szinten voltunk mert az adminisztrációt vezette.


és Ő ezt, mármint a barátom tudta, hogy én érdeklődök utána, már szinte bele is szeretek, de mégis szintén találkozgatni kezdtek a hátam mögött, mintha én nem is lennék, csak épp egy szót se szóltak róla, hogy "ne bántsanak meg" de persze el mondták volna. Kiderült, hogy ők régóta ismerik egymást jártak is már együtt, ezért jutott eszébe őt felvenni ide.


Én nem vártam meg. Úgy tettem mintha nem tudnám és mér nem érdekelne. Két értékes karórát kivettem a szekrényéből, mert nem tudta, hogy tudom hol tartja és becsempésztem a lány táskájába. Ott későbbi keresés után megtalálta. Az első gondolata az volt, hogy a lány csak színlel minden vonzalmat, de még a kedvességet is és a becsületes munkavégzést is, hiszen máskor is tűnt már el dolga, és meglopja. Hiszen okkal nem bízott benne amikor először is szakítottak. Ki akarta rúgni de az nem várta meg felmondott magától megsértődve. És nekem még soha nem volt ilyen jó érzés semmi.


De Ő minthogy már jártak együtt mint kiderült még mindig szerették egymást, ezután depressziós lett és egyre kevesebbet törődött a céggel, igaz, ez a két esemény egybe esett azzal, hogy az apja aki mér rég daganatos volt meghalt, és az anyja is magába zuhant. Végül se szó se beszéd ki akart lépni, és eladni a részét a vállalkozásból. Én pedig kivásároltam. És én bevallom azóta is rettenetesen jól is érzem magam miattuk!


A lány utál engem azóta is, bár ez nem évtizedekkel ezelőtt volt nyilván, de néhány éve. De az én értékrendemben bagoly mondja verébnek.



2018. júl. 13. 17:19
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és a kérdés apropója, hogy megjelent nálam az én régi barátocskám, hogy először is sokmidnent átbeszélt a kis barátnőjével azóta és kezd neki is összeállni a kép. De nem tudja, hogy kire haragudjon ezért először is újra akarja kezdeni. De nekem ez röhejes lenne..
2018. júl. 13. 17:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is röhejes lenne az újrakezdés. A másik fél egy álnok kígyó volt, mikor el akarta venni előled a nőt, de te is megéred a pénzed, a franc se akarna veled ezek után barátkozni.
2018. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Remélem, ez csak kamu :)

Durva lenne, ha ilyen gáz emberek lennének, mint te :D

Kissé latin szappanoperás a leírás.

Ja és senki közé nem lehet állni, senkit nem lehet szétválasztani. Se barátságban, se szerelemben.

Nem a harmadik félre kell haragudni, hanem elfogadni, hogy nem te kellesz.

2018. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Közös lónak...
2018. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jellemző, még én vagyok a gáz ember...
2018. júl. 13. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Gyakorlatilag tolvaj vagy, elloptál két értékes karórát. Most az lényegtelen, hogy hova tetted utana, megloptad a barátodat. Mármint gondolatban, mivel szar kamu a kérdésed. De az értékrendedet jól mutatja.
2018. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjuk már ezt az álszent szöveget, hogy ez csak kamu lehet ilyet senki se csinál - mind csináltunk már hasonlót életünkben, csak nem mind tagadjuk! Ez a nagy igazság.
2018. júl. 13. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:

7: Dehogy csináltunk ilyet. Normális ember nem csinál ilyet.

Normális ember odaáll a barátja elé és megmondja neki, hogy bunkó vagy, hogy ráhajtottál a nőre, aki nekem tetszik.

2018. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!