Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem legális az eutanázia?

Miért nem legális az eutanázia?

Figyelt kérdés
Egész életemben mindenkitől azt kaptam hogy csak teher vagyok a világnak, mindenki még idegenek is csak bántottak, kiabáltak velem, elhordtak mindennek, az osztálytársaim bullyingoltak, szeméttel és ételmaradékkal dobáltak. Mindig azt láttam az embereken hogy már a jelenlétem is kényelmetlen nekik. Ha ennyire nyűg vagyok a világnak, és fáj mindenkinek hogy létezek, akkor miért kell mégis itt lennem? Miért nem mehetek eutanáziára? Vagy miért nem öl meg valaki? Miért csak azokat ölik meg, akiket valaki(k) szeret(nek)? Annyira igazságtalan azt éreztetni valakivel hogy nincs itt helye, és mindenkinek csak rossz, hogy létezik, aztán rákényszeríteni, hogy ebben éljen.

dec. 22. 14:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%

Minek írsz ki kérdést, ha utána azért hisztizel, hogy töröljék?


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Szegényebb országokban azért mert nem győznék a boncmesterek meg a krematóriumok a melót.

Minél szegényebb egy ország gyógyszeripar annál jobban összefónódik a poltikával ahol a cél minél tovább életben tartani valakit a gyógyszeradagja miatt.

dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1 Neked nincs jobb dolgod mint Sherlockot játszani, majd vádolgatni az embereket, hogy biztos ők írták X kérdést, mert csak?
dec. 22. 14:24
 4/27 A kérdező kommentje:
Egyébként beleolvastam a kérdésbe, és még csak köszönőviszonyban sincs az enyémmel, teljesen más a kérdés. De biztos én írtam, csakis.
dec. 22. 14:27
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

A te problémád nem tartozik az eutanázia körébe. Ez nem egy vidámparki mutatvány, hogy ha nincs kedved élni, akkor beülsz és elvisznek egy körre. Gyógyíthatatlan, szenvedő betegek feloldozása a fizikai fájdalmaik alól.

Te tudsz változtatni az életeden, csak nem akarsz, helyette picsogsz.

dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Az eutanázia lényege, hogy aki gyógyíthatalan betegségben szenved, azt a szervezetének leépülése előtt megölik. Célja, hogy méltósággal és szenvedés nélkül haljon meg. Nem írtad, hogy neked ilyen lenne.

Ha a környezetd utál és folyamatosan bánt, akkor máshova kell költöznöd. Nem pedig az életednek véget vetni.

dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el, ha megölöd magad nem fognak már számonkérni
dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Te tudsz változtatni az életeden, csak nem akarsz, helyette picsogsz."


Még jó hogy a kérdés az volt,hogy a világ nem akarja hogy éljek,akkor miért nem nyír ki, nem az hogy ProBLéMáim VanNAk.

dec. 22. 14:42
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem akar senki élete végéig sitten rohadni emberölésért.

Egyébként az a pár ember, aki folyamatosan bánt, nem jelenti az egész világot. A világnak nincs közös akarata.

dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Mert a magadfajta csak nyarvogni szeret, meg sajnáltatni magát. Ha megöletnéd magad, akkor ezt nem tudnád folytatni. Az eutanázia azoknak való, akiknek valódi (gyógyíthatatlan, egészségügyi) problémáik vannak, és tényleg csak szenvedés lenne tovább élniük.
dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!