Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem legális az eutanázia?

Miért nem legális az eutanázia?

Figyelt kérdés
Egész életemben mindenkitől azt kaptam hogy csak teher vagyok a világnak, mindenki még idegenek is csak bántottak, kiabáltak velem, elhordtak mindennek, az osztálytársaim bullyingoltak, szeméttel és ételmaradékkal dobáltak. Mindig azt láttam az embereken hogy már a jelenlétem is kényelmetlen nekik. Ha ennyire nyűg vagyok a világnak, és fáj mindenkinek hogy létezek, akkor miért kell mégis itt lennem? Miért nem mehetek eutanáziára? Vagy miért nem öl meg valaki? Miért csak azokat ölik meg, akiket valaki(k) szeret(nek)? Annyira igazságtalan azt éreztetni valakivel hogy nincs itt helye, és mindenkinek csak rossz, hogy létezik, aztán rákényszeríteni, hogy ebben éljen.

dec. 22. 14:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
És milyen jó lenne neked, ha nem kéne hallgatnod! Nem? De. Csak azt igazoltad, amit írtam, hogy mindenkinek jobb lenne, legfőképp a környezetemnek, akiknek látszólag fizikai fájdalmat okoz elviselni.
dec. 22. 15:23
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
Mert mások életét akarja a világ? Ilyen nincs, kérdező, hogy A VILÁG nem akarja valakinek a létezését. Ha bántalmazások érnek/értek, akkor itt az idő a változtatásra, esetleg (ajánlott) szakember bevonásával. (Pszichológus, pszichiáter)
dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
35%
Nem hibáztatlak, kérdező, mert jogosan érezheted azt amit. DE! Mi mind ugyanabban a világban élünk, ennyi erővel a világ egyikünk létezését sem kívánja. Miért tenne különbséget ember és ember között? Amúgy ahogy írták, nincs közös akarta a világnak.
dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
59%

Visszaélésre adhat okot.

Főleg 1 diktatúrában.

Pl baleset ér, műtét után 1 héttel még mindig nem vagy magánál, aztán már pakolnák is is ki a vesédet, májadat.

Pedig rá 2 napra felébredtél volna.


KB Kína szint lenne.

Ott nyílván van tartva az emberek vércsoportja, sok esetben még a genetikai térképe is.

és ha egy gazdag ember mondjuk vesebeteg, akkor a megfelelő donort "véletlen baleset" éri, és már pakolják is kifelé a testét.

A Fideszt ismerve meg egyből világszinten kezdené forgalmazni a magyarok szerveit és ezért nem lenne rest halomra gyilkoltatni sokakat.

dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
39%

"Még jó hogy a kérdés az volt,hogy a világ nem akarja hogy éljek,akkor miért nem nyír ki, nem az hogy ProBLéMáim VanNAk."


Ha ez a gondod, akkor vegyel egy jegyet Oroszorszagba, menj ki a moszkvai Voros ter kozepere, es kezdd el jo hangosan kiabalni, hogy Putyin egy balfsz es le a kommunizmussal. Hamar meg fog szunni a problemad.

dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Hova gondolsz ***** válasza:
71%

Én is eutanázia párti vagyok.

DE!

Kérdező, te egészséges vagy, és ahol legális, ott sem úgy működik, hogy bemegyek egy kórházba, hogy csókolom, eutanáziát szeretnék.

Azt is értem, hogy most úgy érzed, hogy mindenki utál, bánt, stb. Még azt is elhiszem neked, hogy ez valóban így van.

Akkor csinálj egy tervet. Kezdj el pénzt gyűjteni, ne foglalkozz közben senkivel és semmivel, csak a céloddal. Közben kitalálod, hogy hová szeretnél költözni, megnézed, hogy ott milyen munkalehetőségeid lennének és ha sikerült annyit összeszedni, ami elég a költözéshez, meg egy albérlethez, akkor szépen fogod magad és eltűnsz egy szó nélkül azok elől, akik bántottak. Az új helyeden pedig senki nem ismer, simán be tudsz illeszkedni. Csak annyi kell, hogy higgy magadban, hogy meg tudod csinálni.

A többi kérdésedre mások már válaszoltak.

dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%
Jogod van öngyilkosnak lenned, ha ilyen szr az élet. Ezer meg egy módja van. Vagy ez, vagy oldd meg a problémád, lehet dönteni.
dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#17 Már kipróbáltam mindent, ami itthon kivitelezhető, egy se működött, a "legrosszabb" amit elértem, az volt, hogy rengeteget hánytam és szédültem. De például próbáltam azt is hogy vegyszereket összeöntöttem egy zacskóba, ami elvileg mérgező gázt alkot. Na azt szipuzhattam volna amíg meg nem őszülök,az ég világon semmit nem éreztem tőle. Smafu, hogy aki meg akar halni az bevesz kettő gyógyszert, megiszik rá egy unikumot, aztán le van tudva. Egyáltalán nem olyan egyszerű, mint ahogy hiszik az emberek. Mondjuk szerintem ennek ahhoz van köze,hogy egy cég sem akar olyan cikket látni a márkájáról, hogy amiatt halt meg valaki, direkt vagy véletlenül, ezért a gyógyszerekből tolják minél feljebb a halálos adagot, és a vegyszerek sem annyira veszélyesek mint régen, mert direkt emiatt higítják őket. De ez már csak az én teóriám, simán lehet, hogy hülyeség. Vonat alá meg hídról ugrálni nem akarok, mindig az jut eszembe hogy mi van ha pont egy kisgyerek látja ott a vért meg a szerveket, aztán járathatják terápiára, de akkor se fogja elfelejteni.
dec. 22. 18:23
 19/27 anonim ***** válasza:
52%

"Smafu, hogy aki meg akar halni az bevesz kettő gyógyszert, megiszik rá egy unikumot, aztán le van tudva."

Ez elég egyértelmű mondjuk.


De így már emlékszem, ki vagy: te vagy az az idegbeteg, agresszív 18 éves kölyök, aki az anyját hibáztatja amiért kikerült külföldre és kapott 2000 eurót.


Beugrott így már... Nem, te nem akarsz öngyilkos lenni, mert akkor kimennél az erdőbe egy darab kötéllel, hogy senki se lásson. Te csak hisztizni szeretsz itt a gyakorin, 500 oldal óta tudjuk már...

dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
édes istenem... tegyetek már egy szívességet a világnak,és ha ekkora nagyágyúnak gondoljátok magatokat, akkor legközelebb mikor eltűnik valaki, vessétek be ebbéli ambícióitokat, aztán kombináljatok, szerintetek hol van az eltűnt,hol lehetnek nyomok, hol kéne keresni. Utána menjetek oda, keresgéljetek, aztán hátha pont ti találtok valami mérvadót. Vagy nem, mert szemmel láthatóan itt se megy a nyomozás, mivel az eddigi 2 tippből, hogy mit írtam még én, egyik sem stimmelt. Az akasztás pedig ugyanaz a kategória, mint a vonat elé ugrás. Tök vicces amúgy, hogy ha valaki ezeket csinálja, akkor abból állnak a kommentek, hogy "A JÓ ÉDES------ AZ ILYENNEK MIÉRT NEM LEHET EZT OTTHON ELINTÉZI MÉ KŐ MÁSOKAT IS TÖNKRETENNI ME NEKI BAJA VAN!!" Ha meg valakinek nem sikerül az öngyilkosság, akkor "ME CSAK ITT JÁTSZOGATOL FELTŰNŐSKÖDÖL TE NEM I MEGHALNI AKARSZ CSAK HOGY FIGYELJENEK RÁD HA MEG AKARNÁ HALNI LEUGRANÁL EGY HÍDRÓL FELAKASZTANÁD MAGAD AZ ERDŐBEN VAGY A VONAT ELÉ VETNÉD MAGAD AZTÁN AZT NEM ÉLNÉD TÚL!!!" Döntse már el a tisztelt közvélemény hogy most akkor mit is gondol :D
dec. 22. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!