Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem legális az eutanázia?

Miért nem legális az eutanázia?

Figyelt kérdés
Egész életemben mindenkitől azt kaptam hogy csak teher vagyok a világnak, mindenki még idegenek is csak bántottak, kiabáltak velem, elhordtak mindennek, az osztálytársaim bullyingoltak, szeméttel és ételmaradékkal dobáltak. Mindig azt láttam az embereken hogy már a jelenlétem is kényelmetlen nekik. Ha ennyire nyűg vagyok a világnak, és fáj mindenkinek hogy létezek, akkor miért kell mégis itt lennem? Miért nem mehetek eutanáziára? Vagy miért nem öl meg valaki? Miért csak azokat ölik meg, akiket valaki(k) szeret(nek)? Annyira igazságtalan azt éreztetni valakivel hogy nincs itt helye, és mindenkinek csak rossz, hogy létezik, aztán rákényszeríteni, hogy ebben éljen.

dec. 22. 14:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem kaptál múltkor éppen elég választ már?
dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
12%
Hogy egyes emberek mit ossze nem tudnak hisztizni, picsogni, ajvekolni, ahelyett hogy kezdenenek valamit magukkal, ez elkepeszto.
dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#22 Felháborító, hogy a b*szogatott emberek sérelmezik, hogy látszólag kiút és vég nélkül (ha a 70-80 éven belül bekövetkező halált nem számoljuk) bántalmazva vannak! Miért nem lehet kussban tűrni, hogy állandóan beléjük rúgnak és ordibálnak velük?! Mit kell reklamálni? Mit meg nem engednek maguknak, elképesztő szerintem is!
dec. 22. 19:49
 24/27 A kérdező kommentje:
A következő az lesz, hogy ha éppen megerőszakolnak/megkínoznak ne kiálts segítségért, ne sírj, és ne jajveszékelj, mert zavarod a közelben lévő embereket a hisztiddel :D
dec. 22. 19:55
 25/27 anonim ***** válasza:
24%
Kezdem érteni, mi bajuk van veled az embereknek. Rohadt idegesítő a nyafogásod.
dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
12%
Amíg anyádnál laksz, főz, mos rád addig szerintem csak kuss a neved.
dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 gabor49 ***** válasza:
31%
az olyanok miatt nem legális mint amilyen te vagy mivel az eutanazia lenyege nem ez
dec. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!